Dreamweaver CS6 javascript error(s) occured!

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Selamün aleyküm. Arkadaşlar öncelikle merhaba,

adobe cs6 serisini baya uzun bir süredir kullanıyorum. Genelde böyle bir saçmalık yapmadı ama son 3 gündür bu hatayı vermeye başladı.

İnternette araştırdım ama tam anlamıyla kesin bir çözüm yok. Belki aramızda yaşayan biri var ise yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten canımı sıkmaya başladı.

Yeni bir web site projem var fakat bu saçma hata yüzünden başlayamadım.

İşte bunlarda hatadan bir kaç resim;

6Q2omP.png

2ygDjq.png

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Daha projeye yeni başladım, hazır hiçbir şey yok. Yani kod yok yazım yok.
Yeni php belgesi açtım ve programı kapattım. Fakat kapatırken hatayı aldım.
Programı tekrar açtım ve boş sayfama visualbasic kodu eklemiş, ve dreamweaver sürekli hata veriyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.