Driver Easy Gücelleme Yaparken Hata

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Arkadaşlar Driver Easy programını kurdum masaüstü bilgisayarıma. Uzun zamandır kullanmıyordum. Driver güncellemesi yapıym dedim. Fakat bu hatayla karşılaştım. ;

0XPcaSQ.jpg

Çözüm öneriniz nedir. Sabahtan beri çözmeye çalışıyorum fakat bir türlü çözemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Ve şöyle bir ayrıntı var ki; Crack'lediğim zaman bu hatayı alıyorum fakat free versiyon kullandığımda hiç bir sorun olmadan indiriyor. ( Şimdi bir kaç kişi çıkıp sende free versiyon kullan diyebilir fakat 30 driver indirme hakkı veriyor free versiyonda. )

Sinon

Üye
1 Eyl 2014
84
0
misafir.
Cracki yapan kisi sanirim kodlamada hata yapmis yada uygulamayi gelistiren kisibi tur guvenlik onlemikoymus cunku crack uygulamanin hata vermesine sebep oluyo tavsiyem baska bir crack bulman

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Programın nerdeyse tek bir crack'i var. Başka hiç bulamadım. Ama şöyle bir sorun var ki, onu belirtmeyi unutmuşum, başka bir driver bulma programınıda crack'lediğim zaman benzer bir hata veriyor.

Sinon

Üye
1 Eyl 2014
84
0
misafir.
Ozamn belkide programin sistemde bulamadigi dll benzeri birsey olabilir programi hic kullanmadigim icin kesin bir sey soyleyemiyorum. Dedigim gibi baska bir crack bulabilirseniz belki sorunu cozebilirsiniz soru. Buyuk ihtimalle kodlama kisminda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.