ducky layne hesap çalan kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bvlgry

Yeni üye
14 Tem 2007
26
0
Herkese mrb ..
Ducky layne isimli sahis hesap çalmak işini büyüttü.arttik çaldığı hesaplar ile iletişime geçip
Hesabınız bende biri sizin hesabı almam için bana para verdi ile giriş yapıp
İsin sonunda bu parayı verirsen sana geri veririm ile bitiyor.
Benim 3 senedir gecemi gündüzüme kattigim sayfamı çaldı sonrada para istedi
Mecbur en ücreti ödemek zorunda kaldım çünkü bu sayfa ile oğlumun ihtiyaçları ni karsliyordum.oglum özel bir çocuk ve engelli 6 yaşında hala konuşamıyor.iki iş yapıyorum gündüz fabrikada yük indirip kaldırıyorum gecede Instagram da ikinci el ürün satıp sorunların bir kısmını çözüyordum.yukardaki şahıs sayfamı çaldı ve bir aile perişan etti.kimse bu adanlara dur demiyor yada diyemiyor bilemiyorum ama sonuç itibariyle ile insanların canını yakıyor

Son düzenleme:

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
geçmiş olsun arkadaşım üzüldüm gerçekten allah hepimizin yardımcısı olsun ..
inşallah bi el atarlar şu işede birileri.

ExeOweR

Kıdemli Üye
5 Mar 2012
3,389
1,061
exe.php
Büyük olarak yol göstern bizde ona göre hareket edelim

Öncelik olarak "ducky layne" ismini görünce pek fazla okumadım konuyu sadece yorum attım fakat konu ciddi anladığım kadarıyla, elinde kanıtın varsa bilişime gitmeni öneririm hiç uğraşma burada o yardım edecek bu yardım edecek diye beklemeye değmez. Çünkü şuan onu burada kimse yapamaz herkes ondan bundan görme işlerle devam eder. O yüzden şansını reel hayatta denemeni tavsiye ederim. Bilişime git kanıtlarını silme göster herşeyi dava açılsın diyeceğim fakat sende internetten satış yapıyormuşsun buda ayrı bir suç çünkü şirketin yok birşeyin yok satış yapman yasak. Ortada kaldım ne diyeceğimi bilemiyorum.

bvlgry

Yeni üye
14 Tem 2007
26
0
Öncelik olarak "ducky layne" ismini görünce pek fazla okumadım konuyu sadece yorum attım fakat konu ciddi anladığım kadarıyla, elinde kanıtın varsa bilişime gitmeni öneririm hiç uğraşma burada o yardım edecek bu yardım edecek diye beklemeye değmez. Çünkü şuan onu burada kimse yapamaz herkes ondan bundan görme işlerle devam eder. O yüzden şansını reel hayatta denemeni tavsiye ederim. Bilişime git kanıtlarını silme göster herşeyi dava açılsın diyeceğim fakat sende internetten satış yapıyormuşsun buda ayrı bir suç çünkü şirketin yok birşeyin yok satış yapman yasak. Ortada kaldım ne diyeceğimi bilemiyorum.
Savcılığa gidip suç duyurusunda bulundum zaten 1 ay oldu ses yok

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
Formda onun arkadaşı vardı hatırladığım kadar savunuyordu onları. istersen öm at söyliyim kim.

LahmacunBey

Uzman üye
30 Tem 2016
1,582
3
Fırın
kendisi en yakın arkadaşlarımdan birinin eski ortamında takılan kişidir numarasını skypesini herşeyini bulabileceğim kişilerdendir

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Forumda yardım bulamazsınız bu konu hakkında , en fazla intikam alırsın.
Siber Suçlara suç duyurusunda bulun yakalanırsa Tazminat alırsın.

bvlgry

Yeni üye
14 Tem 2007
26
0
Sayın lnstagram kullanıcısı veri tabanımızda ticari işletme kaydınızın olmadığı gözlemlenmektedir. lnstagram kişisel bir platformdur. Ürün satmak,teşvik etmek kurallarımızın dışında yer almaktadır. lnstagram kurallarını ihlal ettiğiniz gözlemlenmektedir.

Aşağıdaki bağlantıdan hesabınızı doğrulayarak hesabınızın işletme kaydını yaptırınız. Aksi taktirde hesabınız kalıcı olarak kapatılacaktır.

http://lnstagramverifie.0fees.us

lnstagram Ekibi
B250

Yukarıdaki msj ile sayfa calindi

merabagorkk98

Katılımcı Üye
10 Nis 2016
591
0
İstanbul
Arkadaşlar Öncelikle Geçmiş olsun demek istiyorum sonrasın da istediğiniz kuruma birime şikayet edebilirsiniz ama herhangi bir sonuç alamassınız tabi siz gene de şansınızı deneyin instagramin türkiyede herhangi bir ofisi veya kurumu bulunmadıgın dan dolayı siber bile yakalayamıyor haberiniz olsun.
Ducky nin hesap çalma yöntemini de burada belirtmek istiyorum mail adresinizde gelen sahte instagram mailyle telefon yada pc lerinize sızıyor sonrasında maile girebilir.

Bunu nereden biliyorsunuz diyen arkadaşlar içinde survıvor Erdi ve Anil karakurtla iletişime gectim oradan biliyorum.

zBYa1Y.jpg

Son düzenleme:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar.

Pishing x3.0 'yı yemişsiniz. Bana özel mesaj ile hesabınızın şuanki kullanıcı adını atın halledeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.