Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

anıl__94

Yeni üye
2 Kas 2008
15
0
istanbul
ben avast professıonal kullanıyorum ama gelen virüs saldırılarının %70,%80 inini durduruyor ama kaspersky daha iyi ama ruslar üretiyor

galaxi

Yeni üye
9 Eki 2008
38
0
Arkadaslar bende yorum yapmak istedim nod32 updateleri ile süper bir program nod32 derken eset smart securty de iyi kısaca esetin ürünleri cok iyi avast iyi ackıları var kaspersky pc yi cok kasiyo doğrusunu söylemek gerekir ise nod32 kullanmanızı tavsiye ederim...

turkboys31

Yeni üye
2 Ocak 2009
8
0
bence en iyisi avira antivir personaldır..nod32 yi kullandım pc virüs tarlasına döndü şu an çok şükür bu proğram..en ufak virüs gördüğünde ötyo ve anında SİLİYO:)

dilruba_78

Yeni üye
5 Ocak 2009
26
0
safranbolu
ben şuan avira antivir kullanıyorum arkadaşlar...bundan önce nod 32 yi kullanıyordum oda kullanım açısından iyiydi...ikiside en iyileridir ama bir seçim yapmak gerekirse ki oda ankette yok bence avira...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.