dünyayının akışını değiştiricek program

doruk123456789

Katılımcı Üye
19 May 2013
517
0
arkdşlar sadece aklımdaki fikri sunmak istiyorum konu yeriyle ilgili şüphem vara ama yinede buraya açıcam (ben herkezin kulağına veya uygun olabilecek bir bölgeye çok ufak bir cihaz koymak ve o cihazların hepsini bi programa kodlıyıp harita üzerinden konumlarını öğrenmek istiyorum ve nasıl işliyiceğini anlatıyım bunun devlet tarafından yapılmasını istiyorum program polisin elinde kalmasını istiyorum herhangi bir kayıp durumunda polis tarafından kolayca bulunucağını düşünüyorum diceksiniz çok karışık bi trafik olucak diyelimki herkezin sinyali kırmızı programa kaybolan kişinin cihaz kodunu girdiiğimiz anda onun sinyalinin yeşil yanmasını ve konumunu adres olarak yazılı bir şekilde vermesini istiyorum ve sinyallerin konumlarının herzmn depolanmasını istiyorum görüşlerinizi bekliyorum

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
Çok fazla dizi izliyorsun.
Ama yapılmayacak bir şey değil
Yaparsa Amerika , Çin veya Japonya yapar .
Türkiye duymaz bile böyle bir sistemi.

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
Gerçekten akısı değişir dünyanın :D

Kardes onu yapacaklarına telefondan sinyal takibi yapıyorlar. Aynı durum senin dediğin çipler var Türkiye'de onuda özel kişiler için yapıyorlar. Özel harekat özel operasyonlar vs.

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Yapsalar bile milyonlarca insana nasıl takıcaklar, benim şöyle bir düşüncem var.
İğne ile aktarım yapıyorlar vücudun belirli yerlerine, iğneyle vücudun içine aktarım yapılırsa çıkarılmaz ama bu düşüncede [20-30 yıl sonra]

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Yapsalar bile milyonlarca insana nasıl takıcaklar, benim şöyle bir düşüncem var.
İğne ile aktarım yapıyorlar vücudun belirli yerlerine, iğneyle vücudun içine aktarım yapılırsa çıkarılmaz ama bu düşüncede [20-30 yıl sonra]

ölüm yarışında vardı bu senin dediğin enselirene çip takılıyordu. hapishanedeki mahkumlar yarıştırılıyor kaçan olunca nere girerse girsin roket o çipi takip ediyordu

K!cKeR*

Katılımcı Üye
7 Eyl 2007
676
5
C:\WINDOWS\s
Devlet yeterince bizlerden para alıyor.

Devlete helal olsun son kuruşuna kadar ;) lakin bu arkadaşın dediğini yapmadan önce bir çok eskiğimiz var onları tamamlamamız gerekir. yani devletin bu işe odaklanmadan önce yapması gereken daha önemli şeyler var.
her insanın kulağına çip takılmasından bahsediyor arkadaş sence bu bukadar kolay birşeymi?
çiplerin üretilmesi,kodlanması,sisteme geçilmesi,insanlarla tanıştırılması vs vs vs ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.