dvd izleme ile ilgili problem.

24 Ağu 2008
117
0
arkadaşlar öncelikle merhabalar geçtiğimiz hafta oğluma sünnet düğünü yaptım. Düğünü hd camera ile kayıt yaptırdık . Yanlız kaydı yapan arkadaş sünnet düğününün dvd lerini yazdırırken dvd oynatıcıda izlenebilecek şekilde yapmış bilgisayarda izlenebiliyor ama ileri geri müdahale edemiyorum kmp , gom , ve media player de izleyebiliyorum ama ileri geri çekemiyorum. hangi programla izlersem ileri geri müdahale edebilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.