Dvd sorunu lütfennn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Arkadaşlar benim bi windows 7 format cd si var ancak pc okumuyor dvd yi başka yerler de denedim okundu ancak bende okunmadı belki pc oynatıcımda bi sorun vardır die başka dvd cd denedim hepsini oku anlamadım neden o dvd yi okumadım
lütfen yardım acill

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Eğer ki cd sağlam ise.Farklı pc lerin okuyucusunda denemiş isen okuyor ise.Sorun senin pc nin okuyucusunda.Bazılarını okuyor ama win 7 yi okumuyorsa yine sorun okuyucadadır.Benimde aynen sorun vermişti.Servis baktı okuyucudan dedi.

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
Kardeş senin dvd in diğer pc lerde çalışıyorsa..kendi pc inde çalışmıyorsa sorun dvd okuyucudadır..

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Eğer ki cd sağlam ise.Farklı pc lerin okuyucusunda denemiş isen okuyor ise.Sorun senin pc nin okuyucusunda.Bazılarını okuyor ama win 7 yi okumuyorsa yine sorun okuyucadadır.Benimde aynen sorun vermişti.Servis baktı okuyucudan dedi.

Ben DVD nin markasından dolayıdır die düşünüyorum çünkü aynı dvd markasını denedim olmadıı
eğer senin dediğin gibiyse
sorunu nasıl halledicez eğer sorun benim dediğim gibiyse sorunu nasıl halledicez

NeGaTive

Kıdemli Üye
16 Haz 2010
2,427
1
Aşk-ı Virane
kardeş eğer olmuyorsa okuyucu bozuk ise cd'nin içindeki dosyaları bir flash belleğe at flash bellekle format at pc'ye flash bellek ile format nasıl atılır forumda konusu var ara bulursun zaten konu güncel.

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Sorun dediğim gibi dvd okuyucudan kaynaklanıyorsa garanti var ise garantiye gönder yok ise.Bi pc tamiratçsına ***ür.Onlar yapar.Marka ile alakası olacağını sanmıyorum.

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
Ben DVD nin markasından dolayıdır die düşünüyorum çünkü aynı dvd markasını denedim olmadıı
eğer senin dediğin gibiyse
sorunu nasıl halledicez eğer sorun benim dediğim gibiyse sorunu nasıl halledicez
biraz paslandım ama tahmın ettıgım adı bı dvd den bahsedıoruz sanırım o uzden dvd kalıtesızlıgıde eklenırse durum ortada

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
biraz paslandım ama tahmın ettıgım adı bı dvd den bahsedıoruz sanırım o uzden dvd kalıtesızlıgıde eklenırse durum ortada

TÜM PRINCO DVD lerini okumuyo oda formattan sonra olduu Saten prınco 75 kr Phılıps 1 tl Madddi olarakta farkı var ancak Başkalarında Prınco çalışıyo bende alışmıyo anlamadım ama format öncesi çalıtırdı ? o kafa karıştırıcı

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.