E-Ticaret'e Nasıl Başlayabilirim?

w4rn1ng

Üye
15 Mar 2018
191
0
M.Ö. 6000
Ben e-ticaret yapıcamda site kurmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? herhangi bir bilgim yok nasıl yapılır site falan tek bildiği hosting, domain bunlarıda bağlamayı dahi bilmiyorum yardım edermisiniz? 0 dan başlıcam

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Udemy kursları mevcut bununla ilgili. İnceleyebilirsiniz. Ek olarak normal site gibi kuruyorsunuz daha sonra tasarım felan da önemli. Sonra reklam gibi nir çok yol mevcut

w4rn1ng

Üye
15 Mar 2018
191
0
M.Ö. 6000
Udemy kursları mevcut bununla ilgili. İnceleyebilirsiniz. Ek olarak normal site gibi kuruyorsunuz daha sonra tasarım felan da önemli. Sonra reklam gibi nir çok yol mevcut

peki nasıl kurucam hosting şuan hemen alayım mı ve domainde? alan adı falan

gitti gidiyor'da ücretsiz mağaza açabiliyorsun hosting falan gerek yok :)

ben daha çok kendimin olmasını istiyorum başkasına bağlı değil kendimin

güvenilirliği ne kadar? ve sizce öğretici mi

zfc

Üye
26 May 2020
54
0
Piyasada bulabileceğinin en güzeli ben satın aldım css bitmek üzre youtube sadık turan yazarak kesitler parçalar izleyebilirsin kurstan. 110 saatten fazla zaten her şeyi yapabilecek seviyeye geliyorsun e ticaret sitesi de kodluyor zaten.

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,601
773
merhaba

kod yazmadan yapabileceğiniz bazı yöntemleri için konuya bakabilirsiniz
https://tik.lat/ogMGt

ama büyük alışveriş sitelerinde ücretsiz mağaza oluşturmanızı tavsiye ederim yeni açacağınız sayfa tanınmadığı için karşı tarafın gözünde güven vermeyebilir

w4rn1ng

Üye
15 Mar 2018
191
0
M.Ö. 6000
Piyasada bulabileceğinin en güzeli ben satın aldım css bitmek üzre youtube sadık turan yazarak kesitler parçalar izleyebilirsin kurstan. 110 saatten fazla zaten her şeyi yapabilecek seviyeye geliyorsun e ticaret sitesi de kodluyor zaten.

anladım teşekkür ederim

merhaba

kod yazmadan yapabileceğiniz bazı yöntemleri için konuya bakabilirsiniz
https://tik.lat/ogMGt

ama büyük alışveriş sitelerinde ücretsiz mağaza oluşturmanızı tavsiye ederim yeni açacağınız sayfa tanınmadığı için karşı tarafın gözünde güven vermeyebilir

reklam falan yapmayıda düşünüyorum ama yardımınız için teşşekkürler

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Yüzde%99 ihtimalle başaramayacaksınız. Çünkü site kurmayı daha bilmiyorsunuz. Benim tavsiyem ona vereceğin parayla bir porsiyon İskender çek. Yanına da ayran offf.
Veya git sıfırdan öğren her şeyi. Temel bilgilere hakim olmadan bu işlere girişme.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.