eBay'de suspend yemekten korkuyorum

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
908
138
Merhaba. Payoneer hesabımı henüz onaylamadılar. Daha doğrusu herşey hazır ama banka dekontları ve s bu tarz şeyler bankadan elde edinceye kadar canım çıktı açıkçası. Çerez ve s herşey bir 2 haftadır topluyorum neredeyse. Bazı konular hakkında YouTube kanalı üzerinden bilgi ve s topluyorum açıkçası. İlk ürün sanırım evden çekip eklemememiz gerekiyor lightshoot eklentisi ile ekran alma ve s gibi özetleri biliyorum aslında ama yine de korkum var.

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
182
Merhaba. Payoneer hesabımı henüz onaylamadılar. Daha doğrusu herşey hazır ama banka dekontları ve s bu tarz şeyler bankadan elde edinceye kadar canım çıktı açıkçası. Çerez ve s herşey bir 2 haftadır topluyorum neredeyse. Bazı konular hakkında YouTube kanalı üzerinden bilgi ve s topluyorum açıkçası. İlk ürün sanırım evden çekip eklemememiz gerekiyor lightshoot eklentisi ile ekran alma ve s gibi özetleri biliyorum aslında ama yine de korkum var.

Merhaba,

Payoneer hesabınızın henüz onaylanmamış olması, eBay'da satış yapmanızı engellememelidir. Bununla birlikte, eBay'da satış yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

İlk olarak, eBay'in kullanım şartlarını okumalısınız. Bu şartlara uygun şekilde satış yapmak, eBay'da hesabınızın güvenliğini sağlamak için önemlidir. Ayrıca, müşterilerinizle iyi iletişim kurmak ve onlara iyi bir hizmet sunmak da önemlidir. Satış yaparken ürünlerinizin doğru bir şekilde tanıtılması, kalitesinin belirtilmesi ve doğru bir şekilde fiyatlandırılması da çok önemlidir.

Ebay'da hesabınızın askıya alınması durumunda, eBay'in destek ekibiyle iletişime geçerek sorunun kaynağını belirleyebilirsiniz. Suspend yememeniz için şunlara dikkat edebilirsiniz:

• Satışa sunduğunuz ürünlerin kalitesine ve doğru bir şekilde tanıtılmasına özen gösterin.
  • Siparişleri hızlı bir şekilde işleyin ve müşterilere takip numarası sağlayın.
  • Müşteri şikayetlerine zamanında yanıt verin ve sorunları çözmeye çalışın.
  • eBay'in kullanım şartlarına uyun ve hileli aktivitelerden kaçının.
Son olarak, evden çekip eklediğiniz ürünlerin resimlerinin kalitesine ve doğru açıklamalarına dikkat edin. Lightshot eklentisi ile ekran almanız mümkün olsa da, ürünlerin resimlerinin doğru ve kaliteli çekilmesi çok önemlidir. Bu nedenle, mümkünse bir fotoğraf makinesi kullanmanızı öneririm.

Umarım bu bilgiler faydalı olur.

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
908
138
Merhaba,

Payoneer hesabınızın henüz onaylanmamış olması, eBay'da satış yapmanızı engellememelidir. Bununla birlikte, eBay'da satış yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

İlk olarak, eBay'in kullanım şartlarını okumalısınız. Bu şartlara uygun şekilde satış yapmak, eBay'da hesabınızın güvenliğini sağlamak için önemlidir. Ayrıca, müşterilerinizle iyi iletişim kurmak ve onlara iyi bir hizmet sunmak da önemlidir. Satış yaparken ürünlerinizin doğru bir şekilde tanıtılması, kalitesinin belirtilmesi ve doğru bir şekilde fiyatlandırılması da çok önemlidir.

Ebay'da hesabınızın askıya alınması durumunda, eBay'in destek ekibiyle iletişime geçerek sorunun kaynağını belirleyebilirsiniz. Suspend yememeniz için şunlara dikkat edebilirsiniz:

• Satışa sunduğunuz ürünlerin kalitesine ve doğru bir şekilde tanıtılmasına özen gösterin.
  • Siparişleri hızlı bir şekilde işleyin ve müşterilere takip numarası sağlayın.
  • Müşteri şikayetlerine zamanında yanıt verin ve sorunları çözmeye çalışın.
  • eBay'in kullanım şartlarına uyun ve hileli aktivitelerden kaçının.
Son olarak, evden çekip eklediğiniz ürünlerin resimlerinin kalitesine ve doğru açıklamalarına dikkat edin. Lightshot eklentisi ile ekran almanız mümkün olsa da, ürünlerin resimlerinin doğru ve kaliteli çekilmesi çok önemlidir. Bu nedenle, mümkünse bir fotoğraf makinesi kullanmanızı öneririm.

Umarım bu bilgiler faydalı olur.
Hocam takip numarası için ilk başta açıkçası Amazon'u kullanacağım ki, zaten herkes de bildiğim kadarıyla hızlı teslimat süreçleri için bunu kullanmakta. Ayrıca müşteri destek konusunda hiçbir sıkıntı olmayacak çünkü neredeyse günümün 24 saatini bilgisayar başında geçiriyorum. Fakat bazı hususlara beni korkutuyor ilk ürününü yükleleyeceğim used yani kullanılmış olarak evde teletonla çekip ama iPhone gibi cihazlardan fakat yine de bu takip numarası girme olayları ve s 1 3 5 dolar civarında ilk başta ürünler satmayı düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.