Eğer geçmişe gönderilseydiniz neler yapabilirdiniz? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkVega

Katılımcı Üye
11 Tem 2014
486
1
Çıktı Bu :)
Arkadaşlar merak ediyorum da bundan 3 3.5 küsür bin yıl öncesine gönderilirsek neler yapabilirdik acaba? Tabiri caiz ise teknoloji içinde yüzdüğümüz, kendimizi dahi olarak düşündüğümüz 21. Yyda olan şeylerden hangisini yapabilirdik? Bir televizyon, bilgisayar telefon...? Neler icat edebilirdik veya tarihte neyi değiştirmek isterdiniz? Şahsen ben bol bol kesici delici alet yapıp bi ordu kurduktan sonra başkenti istanbul olan bir devlet kurardım :D prestij önemli tabii :) Siz ne isterdiniz beyler? :)

MoldyAres38

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
800
0
1500 sene geriye gidip Hz Muhammed' İ(S.A.V) görmek ve 100 sene gerisine gidip Atatürk'ü görmek isterdim...

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
2 milyon yıl geriye gidip yazıyı icad eden adam olurdum yada daha endülüs dönemine gidip İspanyollarla savaşırdım.

LahmacunBey

Uzman üye
30 Tem 2016
1,582
3
Fırın
Okulu ve matematiği bulan adamı öldürürdüm kesin ?? :D

Cahillik... Matematik günümüzde Herşeyde kullanıyor odanızı aydınlatan lambada bindiğiniz taşıtta bastığınız kaldırımda çizdiğiniz resimde yediğiniz yemekte (hesap olarak) Aldığınız eşyada yaptığınız sporda Yaptığımız yemekte İçtiğimiz suda Kullandığımız Telefonda para kazandığımız işte işin yaptığı ürettiği şeyde Işığı renkli yapmayı sağlayan herhangi birşeyde insanda hayvanda bitkide Uyuduğumuz uykuda Yazılarda Alfabede..

Alparslan'

Basın&Medya Ekip Lideri
17 Ağu 2015
714
3
224
Türkiye
Eğer geçmişe gidebbilseydiim Hz.Muhammed (S.a.v) görmek ve onun sahabelerinden biri olmayı isterdim

cTURKc

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
665
0
Mersin
Bak şimdi beyin fırtınası yapıyorum bu yorumu iyi okuyun sizede taktik.

Şimdi İddaa bültenini ezberliyoruz ama hep 1/2 - 2/1 maçları sonra gidiyoruz 1k parayı basıyoruz hoppala oldu +500 milyar sonra alıyoruz manitalari ( Rus ) ordan birde sağlamından viski temiz :)

SCoRPi-10

Uzman üye
3 Nis 2009
1,107
0
K.maraş
Atatürk zamanına giderdim.

İlk işim de ermeni soy kırımı yaptık mı yapmadık mı araştırmak, olan bitene tanıklık etmek olurdu.

En son iş gider atamızın elini öper helallik alıp eve dönerdik :)

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir
Öncelikle Bir Alıntı Yapmak İstiyorum;"Ölümün Olduğu Yerde Her Zaman Ölüm Olacak Unutma." -Dejavu
Ben Babamız Adem'in Zamanına Gider İlk Mazlumun Ölümü Olan ve İlk Zalimin Ortaya Çıkışı Olan Habil'in Ölümü Engellerdim.

Yani Benim Ki Sadece Bir Hayal Yoksa Değişecek Bir Şey Olmayacak.Büyük Bir Paradoxun Başlangıcı Olacağım Sadece

Son düzenleme:

cTURKc

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
665
0
Mersin
Şaka Bir Yana. 2008e Dönüp Babami biraz daha görmek isterdim

Ayrıca Atatürk'ü Görüp Ülkenin durumunu anlatmak isterdim

DarkVega

Katılımcı Üye
11 Tem 2014
486
1
Çıktı Bu :)
Öncelikle Bir Alıntı Yapmak İstiyorum;"Ölümün Olduğu Yerde Her Zaman Ölüm Olacak Unutma." -Dejavu
Ben Babamız Adem'in Zamanına Gider İlk Mazlumun Ölümü Olan ve İlk Zalimin Ortaya Çıkışı Olan Habil'in Ölümü Engellerdim.

Yani Benim Ki Sadece Bir Hayal Yoksa Değişecek Bir Şey Olmayacak.Büyük Bir Paradoxun Başlangıcı Olacağım Sadece

Onu engelledin diyelim. Ya diğerleri? Bu zalimlik insanoğlunun kanında var maalesef :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.