Ekran Kapanıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

justly48

Yeni üye
2 Kas 2011
12
0
Şimdi Benim Hp Pavilion Laptop'um var 2.5 yıllık Bilgisayarın bataryası bitik bunun bataryası takılıyken ekran gitti ben bataryadan sanıp bataryayı çıkarıp açtım bilgisayarı fakat tekrar ekran gitti bide ekran gidince bilgisayar açık oluyo ve 1 dk falan sonra kapanıyo falan şimdi format attım ama gene yaptı şuan ne hikmetse kaç dkdır açık bişi olmadı çok şükür neyse formattan önce bilgisayar açılırken bi ekran geliyordu baya ing yazı yazıyordu ve battery falan şeyler yazıyordu formattan sonra bi kere verdi o yazıyı bi daha gelmedi neyse neden olabilir acil yardım??

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Bir çok nedeni olabilir;

Çok ısınmadan ve bilgisayar zorlandığın da kendini resetleyebilir.
Mavi ekran hatası geldiyse formatlaman gerekir / 'Formattan sonrada geldi' diyorsun. Formattan sonra yüklemiş olduğun her hangi bir programdan kaynaklı olabilir. Sorunu tam olarak anlatırsan daha iyi yardımcı olmaya çalışırım..

justly48

Yeni üye
2 Kas 2011
12
0
Mavi ekran Hatası Vermiyor Ekran Kapanıyor Bilgisayar Çalışıyor Ama 1 dkya pc de kapanıyo galiba ısıdan çünkü şuan teyzemgildeyim evde böyle şeyler olmuyor evde soğutucum var şuan fanın oldugu yeri havada tutuyorum ve kapanmadı daha demin açıkken baya durdu fakat deneme amaçlı tekrar normal hale soktum ve gene kapandı şuan altı açık hava alabiliyor kapanmadı yarın abim ile birlikte arkasını açacam temizlicem o elektronik şeylerden daha iyi anlıyor bakalım eğer temizlersem ve gene kapanırsa yazarım

serhat491

Katılımcı Üye
10 Kas 2010
267
0
Büyük ihtimal ekran kartın yandı. Mavi ekran warsa format at. Yada içinde minik bir pil war ekran için o bitmiş olabilir. Her şey olabilir . Bakılmadan anlanmaz . Bilgisayrcıya ***ür sana tavsiyem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.