Ekran kartı acil yardım

ByBeLa*

Üye
16 Nis 2013
155
0
MERHABA ARKADAŞLAR BEN 1-2 GÜN ÖNCE Bİ TANIDIKTAN 2.EL 512 MB ATI HD 2400 SERİES EKRAN KARTI ALDIM EKRAN KARTI ÇALIŞIYOR AMA BENİM BİLGİSAYARIMDA BİR HIZLANMA FİLAN OLMADI.AKSİNE DAHADA ÇOK KASMAYA BAŞLADI ORJİNAL DRİVER YÜKLEDİM AMA NAFİLE OLMADI

BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ

2GB RAM
İNTEL CELERON İŞLEMÇİ 2.66HZ
WİNDOWS XP

buda bir fotoğrafı http://t1309.hizliresim.com/1f/6/scc1c.jpg

Lütfen bir yardımcı olun

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
sorun acik
bana gore ekran kartinin watti yuksek ve gucu cok kullaniyor olabilir bu da mobo ya giden gucun dusmesi demek pek fazla yapacak birsey yok ayni zamanda graphic card hizi 400mhz yani dusuk hiz tek care daha yuksek bir power takmak olabilir benim tavsiyem bu
ama yinede abur arkadaslarinda tavsiyelerini goz onunde bulundurman iyidir

kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.