Ekran Kartı Alıcam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AnaLyseR

Katılımcı Üye
12 Eyl 2011
349
0
Binary City
başlıkta belirttiğim gibi ekran kartı alıcam fakat sizinde fikirlerinizi almak istedim. 130 tl civarında bi ekran kartı almayı düşünüyorum. Hd, 1 gb hafıza ve 128 bit olmasını istiyorum. bide soğutucusu fan olmalı.sizin önerebileceğiniz ekran kartları var mı?

wances

Katılımcı Üye
15 Şub 2010
320
0
"AnaLyseR" aklımı mı okudun ne yaptın,bende ekran kartı alacam,aynen 1gb lık 128 bitlik olmasını istiyorum,
Bilgisayarda age of'un ilk serisinden başka oyun oynanmıyor... :D

He MAN

Katılımcı Üye
28 Ağu 2011
597
0
Jason'nın Arka Bahçesi
Zotac olan bir arkadaşımda var memnunuz 256bit olması ayrıca harika
evet dediğiniz gibi güzel bir ekran kartı bende tavsiye edrim ama arkadaşlar hem fiyat belirtip birde sistem özelliklerini yazarlarsa daha iyi olucak bu ekran kartını alıp 250-300watlık bir güçkaynağı olan pc de tam tadını alamayabilirsin 400-450wat olucakbana göre yada rami düşük olan bir pcde aynı şekilde anakartın modelide önemli...

AnaLyseR

Katılımcı Üye
12 Eyl 2011
349
0
Binary City
130 tl diye yazmıştım kardeş bütçeyi :)
1 gb ram var bilgisayarda. eski ekran kartım asustu soğutucusu yüzünden belleği yandı. asusta soğutma(fan)da sıkıntılar olduğundan asus düşünmüyorum. Zotac iyi fikir aslında.

He MAN

Katılımcı Üye
28 Ağu 2011
597
0
Jason'nın Arka Bahçesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.