Ekran Kartı Almayı Düşünüyorum Gençler....

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Merhabalar, Ekran kartı almayı düşünüyorum bence çok iyi gibime gitti bir de siz bakın bakalım...
Anakart Modelim - ASUS M2N
CPU - AMD ATHLON X2 5000+
RAM 4 GB + 4 GB Daha Aldım 8 Oldu
Ekran Kartı nvidia geforce 7600 gt 256mb 128bıt
Şimdi Ekran kartı Almayı Düşünüyorum ve Fiyatı Da uygun Geldi :))
Birde Siz Gözden Geçirin.

Almayı Düşündüğüm Ekran Kartı TIKLA

Almak İstediğim Ekran Kartının özelikleri.
GPU: 9800GT
Memory: 1024MB GDDR3
Bus Interface: PCI-Express 2.0 X 16
Bus Width: 256 bit
Output: DVI, VGA, TV-Out

Son düzenleme:

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
eski ekran karti fazladan guc cikisi da gerekicek almisken yeni nesil almakta buyuk fayda var dostum.

r7 265 onerimdir

olmaz dersen r7 240 da alabilirsin ;)

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
benim tercihim alıcaksan düzgün bi karttan yana maxwel mimarisiyle asus gtx750 ti önerim olur dükkanda 50 kart satıyorsak 50 side bu kart oluyor ucuz yollu ve her alan gta 5 i high- very ayarlarda oynuyor ful hd çözünürlükte bu kartın extra pin girişide yok amd kadar güç çekmez bu karta 400w yeterli

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
benim tercihim alıcaksan düzgün bi karttan yana maxwel mimarisiyle asus gtx750 ti önerim olur dükkanda 50 kart satıyorsak 50 side bu kart oluyor ucuz yollu ve her alan gta 5 i high- very ayarlarda oynuyor ful hd çözünürlükte bu kartın extra pin girişide yok amd kadar güç çekmez bu karta 400w yeterli

Peki Anakartımla uyumlu Olur mu ? Yani Sistem çalıştırır Mı ??
Anakart Modelim : ASUS M2N

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
anakartın DDR2 PC EXPRES BU ANAKART İLE GTX750 İLE TAM PERFORMANS ALAMAZSIN SANA TAVSİYEM PARA BİRİKTİRİP SAĞLAM Bİ SİSTEM TOPLAMAN YOKSA BU KASAYA YAPILAN MASRAFLAR BOŞA OLUR

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
anakartın DDR2 PC EXPRES BU ANAKART İLE GTX750 İLE TAM PERFORMANS ALAMAZSIN SANA TAVSİYEM PARA BİRİKTİRİP SAĞLAM Bİ SİSTEM TOPLAMAN YOKSA BU KASAYA YAPILAN MASRAFLAR BOŞA OLUR

Dostum Şimdilik Bu Kasa İle İdare Etmem Gerek Zaten Çok Güçlü Oyunlar Oynamayı Düşünmüyorum. Gta 4 ü Oynasam Yerli Olur Bana bu Anakart İçin Düzgün İyi Bir Nvidia Kart Önerir Misin Pek de Güçlü Olmasın benim Anakartın Taşıyabileceği Bişiler ....

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
bu sisteme fazla pahallı kart almıcaksın ve gta 4 oynicaksan sanırım su secenekler var
senin anakart eskiymiş belki bu kartlardada calısmama sansı var denemeden olmaz bizim buraya netten siparis ediyorlar bazı kisiler netten aldım ve uymadı diye ama aynı slot %100 calısması lazım diyorlar degisim yaptırtıyoruz calısmıyor eski kartlarda problem var

r7x250
asus-gt630- veya 640-730- fln
gt630 a 350w psu fln yetiyor r7x250 400 fln

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.