Ekran kartı Driveri İçin Yardım Çok acill

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Laptopbumun driver cdleri yoktu format atmadan önce tüm dirverlerin isimlerini aldım yükledim ancak bir tek ekran karıtımın driverini bulamadım ço karadım ama bulamadım belki sizin bulabileceğinizi düşünerekte yardım istedimm
Ekran kartım AMD m880g with ati mobility radeon hd 4200 aradığım sonuçlarda indirmek için ya link yok yada ücretlii çok acil lazı yoksa böylece kalıcamm
Yeni aldım ancak fransadan geldiği için driver cdleri gelmemiş

Çok acil yardıma ihtiyacım var yardımcı olacağınızdan eminim

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
kardesim hiç ugrasma aramayla driverscn die program var fullu nu bul (google de cok rahat bulursun) pc ne kur ilk acılısta otomatık tarıyor saten olmayan driverleri söylüyor sana sende downlad butonuna basıyorsun indikten sonra install cıkar ona tıkla olay bitmiştir kolya gelsin

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
kardesim hiç ugrasma aramayla driverscn die program var fullu nu bul (google de cok rahat bulursun) pc ne kur ilk acılısta otomatık tarıyor saten olmayan driverleri söylüyor sana sende downlad butonuna basıyorsun indikten sonra install cıkar ona tıkla olay bitmiştir kolya gelsin

Kardeş sende çok saol böyle bi program olduğunu biliyodum ama driverleri indireceğpin bilmiyodum sadece olmayan driverlerin isimlerini veriyo diye biliyodum çok saoll kardeşimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.