Ekran Kartı pcı expres sorunu

qamsin

Yeni üye
13 Eki 2011
40
0
Merhaba arkadaşlar hemen konuya gelmek istiyor 2-3 hafta önce powercolor amd hd 6790 ekran kartını aldım gpu z ile bi bakmak istedim Bus İnterface de pcı-e 1.1x16 @x16.1.1 ? böyle görüyor ekran kartı pcı expres 3.0 desteklemekde ve anakartımda pcı 2.0 ve 3.0 ıda desteklemekte yani anakarta baktığım öyle yazıp küçük giriş yerleri var onun kanatinde desteklemekde diyorum bu sorun olurmu oyunda ikende denedim ve yine aynı sorun olurmu olursa çözümü nedir psu 600 w dir.

Akrep4136

Uzman üye
23 Haz 2013
1,129
0
TAOW
Anakartta X16 geçişli ekran kartı yuvasıyla PCI Express® tabanlı PC gerekir
İki adet 75 W 6 uçlu PCI Express® güç konektörü ile 500 Watt veya üzeri güç kaynağı tavsiye edilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.