Ekran kartı sorunu

DavidCaine

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
549
0
İstanbul
Arkadaşlar hp g62 b38-st notebook'a sahibim formattan önce hiç bir problem yoktu fakat format attıktan sonra ekran kartını tanımıyor driveri yüklememe rağmen aygıt yöneticisinde sadece Standart VGA bağdaştırıcısı gözüküyor Ati'nin sitesinden driver indirmeye çalıştığımda da bu hatayı alıyorum yardım edebilir misiniz ? Durum biraz acil hazırlamam gereken sunumlar var pazara kadar.
v7juf.png

DavidCaine

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
549
0
İstanbul
O nasıl bir yazı öyle :)

- DriverScanner işe yaramadıysa, SlimDrivers'ı deneyebilirsin kardeşim :)
Dostum hiç bir türlü olmuyor sanırım dediğimi tam olarak anlamadınız driverlar elimde mevcut kurarken bu sorunu alıyorum farklı bir cd den de bilgisayara format atmış bulunmaktayım ama sorun hala devam etmektedir.

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Başlat'tan Çalıştır'a gir ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe veya Regedit.exe) başlat.
Şu değeri bulup seç:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\VirtualDeviceDrivers\VDD
Düzen menüsünde, Sil'i tıklat.
Düzen menüsünde Yeni'nin üzerine gel ve Çok Dizeli Değer'i tıklat.
Değer Adı kutusuna VDD yazıp ENTER tuşuna bas.
Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çık. Tamamdır :)

Sorun devam ederse Windows 7 sürümünün kendisinde sorun vardır. İllegal şeklinde sorun veriyor. Farklı bir yerden indirdiğin dosyalarla format atman gerekecek kardeşim.

Selam ve dua ile.

DavidCaine

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
549
0
İstanbul
Başlat'tan Çalıştır'a gir ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe veya Regedit.exe) başlat.
Şu değeri bulup seç:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\VirtualDeviceDrivers\VDD
Düzen menüsünde, Sil'i tıklat.
Düzen menüsünde Yeni'nin üzerine gel ve Çok Dizeli Değer'i tıklat.
Değer Adı kutusuna VDD yazıp ENTER tuşuna bas.
Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çık. Tamamdır :)

Sorun devam ederse Windows 7 sürümünün kendisinde sorun vardır. İllegal şeklinde sorun veriyor. Farklı bir yerden indirdiğin dosyalarla format atman gerekecek kardeşim.

Selam ve dua ile.
Dostum teşekkür ederim şu son update yapıp dediğini deneyeceğim. Farklı cd ler ile 2 kere format attım. Umarım bu dediğin ile birlikte bir sorun yaşamam teşekkür ederim hem yardımın hem selamın hem duan için.

DavidCaine

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
549
0
İstanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.