Ekran kartı

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
merhaba arkadaslar benim nvidia geforce 8400 GS ekran kartı vardı 512 mb, onu kuzenimin ekran kartıyla değiştirdim ati radeon x1550. oda 512 mb sizce kartımı geri almalımıyım. win 7 kullanıyorum sistem puanım nvidiayla 3.6 idi bununla 3.9 oldu 1 gb ram var candy crush oynarken bile kasıyor yardımcı olurmusunz. şimdiden teşşekkürler

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Toplama sistem mi? Yoksa hazır sistemle mi geldi ekran kartı değiştirmeden önce?

Bu arada ekran kartını direk mi değiştirdin format attıktan sonra mı değiştirdin?

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
sistem toplamaydı ama bi takas ettik driverını yükledim kullanıyorum şimdi atiyi oyun pek oynamıyorum ama sizce nvidiayı geri almalımıyım?

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Valla verdiğin donanımların özelliklerine bakmadım ama tahminimce senin verdiğin paylaşımsız 512 mb , aldığın ise paylaşımlı , RAMini yükseltirsen sorun kalmaz bence.

Şu an iş yerindeyim tam olarak bir şey diyemem akşam eve gidersem verdiğin donanım isimlerini araştırır net bir şey söylerim ancak şimdi gözüken RAM den çalıyor o yüzden bilgisayarın candy rushta kasıyor olabilir.

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Dostum ekran kartı driveri eski driver olabilir güncellemeyi dene?

Veya arkadaşımızın da dediği gibi ram'den çalıyor olabilir.

Bazen toplamalarda uyumsuzluk söz konusu olabiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.