Ekranımdaki Çizikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mucahit1997

Katılımcı Üye
26 Ocak 2012
512
0
İstanbul
Arkadaşlar benim ekranımda çapraz çizikler oluştu. fazla belli olmuo silik bişi ama çok fena sinirimi bozuo.. ne yapmam gerekio sizce format dışında.. bu arada ekran kartımın driverlerini da şimdi güncelledim..

darkwolter

Katılımcı Üye
8 Şub 2012
619
0
1-) Hangi Windows Sürümünü Kullanıyorsunuz ?
2-) LCD Monitör markası ?
3-) LCD Monitörünüzün modeli ve yaşı ?
4-) bide 0 dan 100km ye ne kadarda çıkıo?

Soru sorarken bizade yardım ederseniz yardımınızı daha kolay ulaşırsınız:)
Not: 4. soruyu dikkate alma ilk 3 ü yeter
Tüplüyse çözümü yok

9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Ekran'nından Oluşan Bir Arıza Olabilir. Eğer Bunu Gidermek İstiyorsan Ekranı Aldığın Yetkili Servise Git.

Veya Ekranda Arıza Olmadığını Anladıysan Ekran Kablosunu Kontrol Et
Ardından Hangi Sürücüyü Kulalnıyorsan O Sürücünü (Driver) Güncelle

İyi Forumlar.

asireis

Katılımcı Üye
8 Ağu 2012
272
0
ya kardesım bırak sımdı drıverları ekran karıncalı falan mı nasıl desem bıande pc donup kapanma kendını yenıden baslatma gıbı durumlar yasıomusun mesela ? .

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
avira ve combofix le bir tarat driverları yenile ekran masa üstü ise kasayı aç tozunu al kasanın kabloları kontrol et gevşemiş olabilir hine gitmez ise ekran çözünürlüğünü düşür iyi geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.