En Baştan Hacker Olma

12 Eyl 2012
89
0
Merhaba türkhackteam üyeleri bu makelede en baştan hacker olma yolunda neler yapacağınız söyleyecem bu makeledekilerini harfi harfine uyan üyeler bunları uygulamayı bitirdiklerinde hacker olacaklardır % 99 ihtimal
1:2 yıl boyunca ingilizcenizi geliştirin
english.jpg

2:2 ay hacker nedir ,hacker türleri,hacker terimleri ,ünlü hackerların hayatı,vede hergün 15 dakika bana akılıyım ben zekiyim bu işi başarıcam ve hacker olacam cümlesini söyleyeceksiniz(vede vazgeçmeyin ayrıca bu motivasyonunuzu artıracak)
hacker-resimleri.jpg

3:2 ay boyunca sql ,sql komutları ,xss,xss snifer,rfı,lfi,upload açığı,vede shell hakkında bilgi edinin
sql-injection.png

4:2 ay boyunca proxy nedir ,mac adresi nedir ,dork nedir nasıl yapılır ,modemler hakkında bilgi edinin
about-proxy-server.jpg

5:2 ay boyunca öğrendiğiniz bilgileri yavaş yavaş pratiğe dökün mesela 2 ay boyunca 10 sql açığı ile 10 xss açığı ile 10 upload açığı ile 10 rfi ile 10 lfi ile site hackleyin (rakamları değiştirebilirsiniz)
xss_attack.png

6:1 ay boyunca html öğren
HTML5_Logo_512.png

7:3 ay boyunca php yi öğrenin
PHP.png

8:3 ay boyunca asp.net i öğrenin
asp_net_.png

9:5 ay boyunca javayı öğrenin
java.png

10:4 ay boyunca javascripti öğrenin
javascript_logo_unofficial-300x300.png

11: 5 ay boyunca c yi öğrenin
628038702_orig.jpg

12: 5 ay boyunca c++ öğrenin
logo-sun.jpg

13: 4 ay boyunca c# öğrenin
Logo_C_Sharp.png

12 Eyl 2012
89
0
14: 5 ay boyunca delphiyi öğrenin
Delphi_02837_450x450.png

15: 5 ay boyunca perl öğren
perl_logo.jpg

16: 5 ay boyunca python öğren
python-logo-master-v3-TM.png

17: 8 ay boyunca assembly öğrenin
school-assembly-color.gif

18: 5 ay boyunca prolog öğrenin
swipl.png

19: 5 ay boyunca lisp öğrenin
lisp-glossy.jpg

20: 6 ay boyunca pascal öğrenin
pascal.jpg

21: 2 yıl boyunca tekrar yapın ve öğrendiklerinizi pratiğe dökün
dongu.jpg

22: 1 yıl boyunca çeşitli açıkları öğrenin
security-scanner.jpg

23: 2 yıl boyunca linux komutlarını linux kulllanımını öğrenin(linux bir hacker için vazgeçilmezdir )
kali-blog-000.png

Şimdi söyleceklek bundan önce olunmazmı hacker olunur o zaman hacker değil lamer veya lamhack veya script kiddie olursunuz gerçek bir hacker olmak istiyorsanız
bunları uygulayın
Şimdi Diyecekler hacker olmak bu kadar niye zaman aldırıyor
Cevabı Hacker Demek bilgi demek bilgili demek uzman demek uzmanlıkta kolay kolay elde edilmez

Son düzenleme:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
hack yapamazsın demiyorum gerçek bir hacker olamasın diyorum en gerçek bir hacker istediği siteyi hackliyor ama sen dorklarla hackliyorsun

kaçtane dorkla hacklediğim site gördün dostum benim ? ben genelde açıklarla yaparım hackımı. bazılarınıda paylaşmam. 200 den fazla hacklediğim site var ama paylaştığım neredeyse 50 tane ya vardır ya yoktur .

12 Eyl 2012
89
0

kaçtane dorkla hacklediğim site gördün dostum benim ? ben genelde açıklarla yaparım hackımı. bazılarınıda paylaşmam. 200 den fazla hacklediğim site var ama paylaştığım neredeyse 50 tane ya vardır ya yoktur .

celallenme kardeş :) genelde çoğu öyle hackliyor bende o yüzden yazdım kırdıysam seni özür dilerim

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Adam size hack yapamassınız demiyo redhack gibi hacker felan böle olabilirsiniz onu diyor

Kardeşim redkek Hacker Değildir Chrome Eklentisi İle İp sini Gizleyip Brute Force İle Site Hackler Ve Cw , Tht, Ayyildiz Gibi Timlerde Pusuda Bekler Ddos Atılan Bir Site Varsa Ben Yaptım Der.

cybertim

Üye
12 Tem 2014
228
0
33
olursa
kardeş süreleri baya bayağı abartmışşın. ben bütün açıkları öğrendim. okadar programlama dili öğrenmek her baba yiğidin harcı değildir :D

12 Eyl 2012
89
0
kardeş süreleri baya bayağı abartmışşın. ben bütün açıkları öğrendim. okadar programlama dili öğrenmek her baba yiğidin harcı değildir :D

süreler abartı değildir ayrıca gerçek uzmanlıktan bahsediyorum her türlü alanda uzman olmak ayrıca nsa standart dilleri bunlar nsa siber terör uzmanları bu dilleri bilmek zorundadır

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
kardeşim ben dediklerini yaparsam onca yık geçdikten sonra iştağım kacar geri bırakıtrım tabi ozaman ölmez sağ kalırsak genede ellerne sağlık neler öğrenmemiz gerektiğini öğrendim en azın dan : ;)

28 Ocak 2015
113
0
11 Yıl 6 Ay bütün hepsini dediğin süre içinde öğrenmek o zamana evlenirim ben ama iyi anlatmışın hızlı hızlı bakıp kısa tanımlara geçeceğiz başka çaresi yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.