en çok hangi müziği dinliyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WeXz

Uzman üye
28 Nis 2012
1,046
0
-
Türkçe olarak rap müzik dinleyebilirsin A.P.O., Abluka Alarm,Joker, Allame, Sehabe Göksel Barış Manço Erkin Koray Ali Kınık vs daha birsürü var :)
Eğer yabancıda isterim dersen 2Pac, Nas, Rakim, DMX, Eminem ama bu kadar rap müzik yeter dersen seni reggie dinlemeye davet edebilirim kardeşim bu işin ustası Bob Marley'den başlarsın oğlu Damian Marley'den devam edebilirsin :)

Bunlarda Damian Marley'in en sevdiğim şarkılarındandır:
Where is the love by Damian Marley - YouTube
Cypress Hill ft Damian Marley - Ganja Bus - YouTube

merakli melehat

Yeni üye
2 Eki 2012
3
0
VAN
Slm admin

Admin kardeş sende site cökertme programi istiyorum ben internette indirdimde bana söyle bir yazı yayınlıyor
lg_fetih_5-sf(1).rar arşiv bicimi tanınmıyor veya arşiv hasarli diyor ve sende rica
etsem bana lg fetih programi atamısın bazı sitelere kızdım cökertecem

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Kardeşim Kuralları Okumadan Sitede Gezersen Hiçkimse Yardım Etmez

Yardım Merkezi En Üstte Olduğu Halde Buraya Konu Açmak Nerden Geldi Aklına Walla şaşırdım

Yardım Merkezinde Konu Açarsan Mutlaka İlgilenen Olur.

İyi Forumlar Herkese.

Calista Hera

Yeni üye
27 Eki 2012
2
0
Ben sadece yabancı pop dinliyorum o yüzden sana şu iki şarkıyı önerebilirim :

Billy Talent - Pocketful Of Dreams

Billy Talent - Pocketful of Dreams - YouTube

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tara - Sexy Love

T-ARA(

Umarım beğenirsiniz , oldukça güzel olduklarını düşündüğüm için sizler ile paylaştım . Hepiniz tekrar görmek dileği ile , görüşmek üzere..

Edit : Tara yazısından sonrakiler çıkmamış düzeltemedim hepinizden defalarca özür diliyorum ... Umarım bunu kusur saymassınız ...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.