En çok korktuğunuz O an !

1xhusnux1

Üye
26 Haz 2009
159
0
arkadaşlar izlediğiniz en korkunç korku filmi neydi fikir almak istiyorum

her korku filmini izledim hiç biri etkilemedi

lütfen dabbe gibi saçma şeyleri yazmayın :)

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Beyler Bakın Kmler İnanır İnanmz Bilemiyorm Ama Herkesin İnandığı Bişy Üzerine Yemin Edermki Bnmde Başımdan Bi Olay Geçmişti 3 Harflilerle İlgili Öyle Saçma Sapan Değil Yani.
Bi gün Arkadaşlarla falcılk kitabı gibi bişy buldk.Nyse Ondada 3 harfli çağırma şeyi fln vardı böyle.
Kağıdı Hzırladık Yatay Şekilde Harfleri Dikey Şekilde Rakamları Yazdk.
Sonra Fincan Koyduk Ortaya Nyse 3 4 kişi yapıyorz böyle bn tabi inanmıyorm gerçk değil diye fln.
Anneannemn adını fln sordm bildi.Nyse bn yne inanınmıyorm ama hafiftn ynede yusuf olmştm çnkü arkadaşlar anneannemi nerdn tanıyacaklar :D
Nyse snra bişyler yzmaya başladı böyle 4 kişi gelmiş birisi Hızır a.s , 1 tane müslüman 2 tane ateist.
Bnlar yzıldktn snra bz korktuk baya bi.
Snra Evdn Çıktk Üst Katta Arkadaşların Evine Gittik Tadilattaydı evin bazı odaları.
Nyse orda tkrar kağıdı koyduk bu sefer bişyler dedi flan en son bakın şmdi ne yapacağm yazdı.
1 dk snra falan kaloriferlerin yan tarafları pat diye yere düştü.Bi tane muhabbet kuşu vardı arkadaşn kapalı kafestn oda çıktı etrafta dönmeye başladı.Zatn Bn Ordan Sonra Hayatımda Korkmadğm Kadar Korktm.Çnkü Bi Yandan İnanmıyorm Bi yandan yaşıyorm olanları.
Nyse En son Dışarı Çıktk Baya bi Korkuyla Oturdk Kaldırmda Rüya Gibiydi O Anlar Zatn.
Arkadaşlardn 2 si kardşti ne güzel oh gece korkmadn yatmşlardır.Bn uyuyamıym o günlerde ymn ediyorm size ya.
Belkide Hepsi Tesadüftü Orasını bilememde artık.
Dediğm Gibi Gerçk Bi Olay Herkes Nye İnanıyorsa Onun Üzerine Yemn Ettm.
Bn Elhamdülillah Müslümanım Ve Kuran Üzerine Ymn Ettm Zatn Başta.
Çok Neyseli Yazı Oldu Ama Olsn Oda :D
Bu Arada Bu Olaydn Snra O Filmler Korknç Gelmiyo Artık Bana.

Ananymouss

Uzman üye
15 Tem 2013
1,176
0
Akhisar
Beyler Bakın Kmler İnanır İnanmz Bilemiyorm Ama Herkesin İnandığı Bişy Üzerine Yemin Edermki Bnmde Başımdan Bi Olay Geçmişti 3 Harflilerle İlgili Öyle Saçma Sapan Değil Yani.
Bi gün Arkadaşlarla falcılk kitabı gibi bişy buldk.Nyse Ondada 3 harfli çağırma şeyi fln vardı böyle.
Kağıdı Hzırladık Yatay Şekilde Harfleri Dikey Şekilde Rakamları Yazdk.
Sonra Fincan Koyduk Ortaya Nyse 3 4 kişi yapıyorz böyle bn tabi inanmıyorm gerçk değil diye fln.
Anneannemn adını fln sordm bildi.Nyse bn yne inanınmıyorm ama hafiftn ynede yusuf olmştm çnkü arkadaşlar anneannemi nerdn tanıyacaklar :D
Nyse snra bişyler yzmaya başladı böyle 4 kişi gelmiş birisi Hızır a.s , 1 tane müslüman 2 tane ateist.
Bnlar yzıldktn snra bz korktuk baya bi.
Snra Evdn Çıktk Üst Katta Arkadaşların Evine Gittik Tadilattaydı evin bazı odaları.
Nyse orda tkrar kağıdı koyduk bu sefer bişyler dedi flan en son bakın şmdi ne yapacağm yazdı.
1 dk snra falan kaloriferlerin yan tarafları pat diye yere düştü.Bi tane muhabbet kuşu vardı arkadaşn kapalı kafestn oda çıktı etrafta dönmeye başladı.Zatn Bn Ordan Sonra Hayatımda Korkmadğm Kadar Korktm.Çnkü Bi Yandan İnanmıyorm Bi yandan yaşıyorm olanları.
Nyse En son Dışarı Çıktk Baya bi Korkuyla Oturdk Kaldırmda Rüya Gibiydi O Anlar Zatn.
Arkadaşlardn 2 si kardşti ne güzel oh gece korkmadn yatmşlardır.Bn uyuyamıym o günlerde ymn ediyorm size ya.
Belkide Hepsi Tesadüftü Orasını bilememde artık.
Dediğm Gibi Gerçk Bi Olay Herkes Nye İnanıyorsa Onun Üzerine Yemn Ettm.
Bn Elhamdülillah Müslümanım Ve Kuran Üzerine Ymn Ettm Zatn Başta.
Çok Neyseli Yazı Oldu Ama Olsn Oda :D
Bu Arada Bu Olaydn Snra O Filmler Korknç Gelmiyo Artık Bana.

:) Allah bilir orasını. Kara dedeler filmini izle. Ben izlemedim arkadaşlar önerdi

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
darkliqht kardeşim 3 harflilere bulaşmayın kardeşim bidaha sakın.

Biliyrm Zatn Dersmi Yeternce Aldım Küçktk Zatn 13 14 yaşındaykn Ypmştk.
Ama Bizm Onlara bulaşmadğmz Sürece Onlar Bize Bişy ypmazlar zatn.
Ama Mesela Kötü Olanlarıda Oluyomş.Zatn O Yüzdn Tuvalate Flan Destur Diyerek Giriyorz.
Bir mekana girerken "destur" demenin bir anlamı var mıdır? Mesela burda Var.
Bikerede Birisi Şey Demişti Bana O Gerçkmi Bilemem Ama.
Hni Bazen Kıyafetlerimz Fln Yeri Değişk Şekilde, Giyilmş Gibi fln oluyor ya onlar insanlara özendiği içn Alıp Giyiyolarmş Falan Diyodu.Gerçkliği Nedir Bilmyrm Ama.
Kuran'dada Var Zatn Çoğu Şey..

1xhusnux1

Üye
26 Haz 2009
159
0
kara dedeler olayı çok saçma geldi köyde çekilen amatör bir çekimm arada bir saçma yüzler geçiyor oradan burdan öyle :D etkilemedi fazla.
darkliqht sana katılıyorum kardeşim onlar çok ddoğru şeyler takma fazla uğraşma öyle şeylerle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.