En Çok Kullanılan Açık Programları

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
Evet sayın THT üyeleri lafı uztmadan konuya geçelim.Bugün burada en çok kullanılan açık bulucuları paylaşıcağım.

konu videolar hariç tamamen bana aittir.videoları sadece desteklemek için koydum.lütfen emeğe saygı.
bu arada virüs total sonuçlarında sadece ilk sıradaki n-stealth'da sorun çıktı geri kalanları temiz ve etkili programlar,tavsiye etiğim programlar.acuntixde çıkan sorunlar zararsız ve yazılımdan kaynaklanan sorunlar sizde görürsünüz.
rar pass:"tht" tırnak işaretleri dahil.

n-stealth
Bu program hızlı ve zahmetsiz açık bulma programıdır.Ama çok etkili olduğu söylenemez.

video:bulunamadı ama program kolay olduğundan hemen çözersiniz.
virüs total:tıkla:RpS_cool:
link: indir:yaho1

N-stalker

Bu program kaliteli ve etkilidir kullanışlı kolyadır ve hızlı tarar.

video: video :RpS_thumbsup: [bana ait değil ve ingilizce ama nasıl kullanıldığı net bir şekilde anlaşılıyor.]
link: indir :yaho1

Acuntix wvs 8

ve benim en sevdiğim en işe yarar her türlü açığı bulan acuntix tek kelimeyle harika bir program.şiddetle tavsiye ederim.taramaları biraz uzun sürer ama mutlaka bir şeyler bulur.kullanımı oldukça kolaydır ama biraz program üzerinde çalışmanız lazım!

video: video :RpS_thumbsup: [bana ait değil ve ingilizce ama nasıl kullanıldığı net bir şekilde anlaşılıyor.]
link: indir :yaho1

rar pass:"tht"
tırnak işaretleri dahil.

konu videolar hariç tamamen bana aittir.videoları sadece desteklemek için koydum.lütfen emeğe saygı.teşşekkür butonunu unutmayınız
LÜTFEN YORUMLARINIZI BIRAKIN.

Son düzenleme:

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
forumda herkez açık programları arıyordu.açık programları olan konulardada linkler kırıkdı bu nedenle nu konuyu açtım.eğer konu tutarsa eksen attak,havij vs. paylaşıcağım.bu nedenle yorumlarınızı eksik tutmayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.