En Etkili DDos Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Ocak 2012
130
0
hepinize selamlar arkadaşlar.Ben ve topluluğum yakında uzun zamandır saldırmayı planladığımız bir siteye saldıracağız.Daha önceleri GoodBye DDos v5 kullanıyorduk ama o kadar etkili bir program deil 12 kişi 7-8 saat aralıksız saldırdık ve pek verimli sonuçlar alamadık.Fazla uzatmadan sadede geleyim bana önerebileceğiniz en güçlü DDos programı nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
DDoS kısaltmasındaki ilk D 'distributed' - dağıtılmış demektir. Tek kişi ile DDoS olmaz . Sanırım birkaç kişi toplayacaksın . Ama sanırım sen tek başına yapmak istiyorsun yani DoS Saldırısı yapmalısın o da günümüzde pek işe yaramamaktadır :(

Anka Team1

Uzman üye
21 Şub 2016
1,556
0
İstanbul
hepinize selamlar arkadaşlar.Ben ve topluluğum yakında uzun zamandır saldırmayı planladığımız bir siteye saldıracağız.Daha önceleri GoodBye DDos v5 kullanıyorduk ama o kadar etkili bir program deil 12 kişi 7-8 saat aralıksız saldırdık ve pek verimli sonuçlar alamadık.Fazla uzatmadan sadede geleyim bana önerebileceğiniz en güçlü DDos programı nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

kardeşim sana önerebileceğim ve benimde kullandığım ddos programı BanglaDos'dur. Süper bir programdır öneririm :)

BanglaDos indir > https://sourceforge.net/projects/banglados/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.