En iyi Anti virüs sistemi :trl

23 May 2013
159
0
Kaspersky - 99.77%
McAfee VirusScan - 99.05%
Panda Platinum IS - 98.59%
F-Prot - 97,15%
RAV Desktop - 97.06%
BitDefender Prof - 95.72%
Norton Anti-Virus - 95.69%
NOD32 Anti-Virus - 94.96%
Dr. Web - 94.91%
Avast! Prof - 92.66%
Sophos Anti-Virus - 91.98%
Trend Micro Internet Security - 90.66%K
2. Anti Virus Test Sitesi.
Group Tests - PC & Tech Authority
Kaspersky - 100.00%
Mcafee - 99.13%
NORTON 2004 - 97.50%
BitDefender - 92.65%
NOD - 87.75%
AVG - 77.50%
Norman - 70.00%

Sonuç olarak :

En Başarılı Virus Programı CPU en az kullanıyor. Gezindiğiniz Web sayfaların içeriğini kontrol altında tutuyor ve Tüm Viruslere karşı Anti Spam, Worm, Trojen, ...vs Çeşitli virusleri Yok ediyor. Ayrıca en hızlı update te yapıyor.

1.Kaspersky Anti Virus Personel 5.0.156
2.McAfee VirusScan 2004

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Bu işin bencesi yok arkadaşlar benim kullanmadığım antivirüs kalmadı KasperSky'dan iyisi yok !

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
Kaspersky tabiki en iyide verdiğin listede Kaspersky 2 tane var biri %99,77 biri %100 sen mi yazdın bunları :D

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Hadi bende bir yorum çakıyım + paylaşımda bulunayım.

Ben Comodo İnternet Security kullanıcısıyım , uzun zamandır Comodo firmasının takipcisiyim ..

Şuanda ne laptop da ısınma var , Ne de kasma gibi bir problem yaşıyorum. Sık sık download ve online oyun oynuyorum. " warcraft , LoL " gibi . pingim 35 ustune cıkmıyor 30 - 35 bunun içinde radyo ve sosyal ağlar dahil " ping" e

Diğer bir "+ " ise ; Yapımcısının Türk olması Belkide bilmiyen yoktur. Geçen günlerde küçük bir söyleşi yaptı .

Video linki : Melih Abdulhayoğlu ile Söyleşi on Vimeo

Fiyat Link : Gold Bilgisayar - Türkiye'nin En Büyük Online Alışveriş Sitesi

Ayrıca geçen hafta Comodo Türkiye adlı FaceBook sayfasını açtı .

Açılışta Kendi yorumunu ekledi

Y : Tebrikler Guzel hizmet Turkiyedeki vatandaslarimiz icin.

Bilgi : Comodo Türkiye ofisi 15 Kasım 2011'de faaliyete başlamıştır. Comodo Creating Trust Online. Comodo Ortadoğu Teknik Üniversitesi işbirliği ile Ankara ODTÜ Teknokent içinde Ar-Ge Merkezini faaliyete sokmuştur. www.comodo.com.tr

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
beyler şaka mı yapıyosunuz ciddi misiniz? :D kaspersky avg eset avast mcafee mse falan hepsi çocuk antiler onlar neki? kanıtlayayım size en iyi antiyi.

bence yeterince açık oldu. iyi forumlar..

knowing0808

Yeni üye
11 May 2013
45
0
ya adam eset diyo estin için virüs hariç ben bile geçerim herşeye ....(ok)... çekiyo hemen degiştir bencede... avira.... şu anda çok iyi.... comodoyu..... da unutmayalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.