Çözüldü En iyi İ phone ya da pc casus yazılım hangisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Godoflife

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
295
0
İnternette saçma sapan casus yazılımlar var.neymiş efendim hedef telefona yazılımı indirip yüklemek gerekiyormuş.ulan hedef telefon elime geçse casus yazılıma ne diye para ödeyim ? Bu saçma programlar dışında önerebileceğiniz i phone ya da pc casus yazılım programları var mı arkadaşlar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

goddesofcat

Katılımcı Üye
17 May 2018
661
0
İstanbul
Öncelikle konuşma uslübunuza dikkat edin kişilere her ne kadar sinirlensenizde onlarda bir emek sarfediyor.

Birde iosa sızmak kolay bir yöntem değil, ben 2 yıldır kullanıyorum vede tek virüs dahi girmedi sadece yavaşlama oldu oda fotoğraflar yüzünden bilgisayar için keylog mevcut onlar forumda çok fazla var araştırarak rahatça bulabilirsin. Yinede dediğim gibi ios çok zorlayıcı bir yöntem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.