En İyi Virüs Programı Hangisi @@@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
Hala norton diyen var yazık :)
Nortonun kaynak kodları paylaşıldı yani nortonun algılama yönünden atlanan her açığını hackerler değerlendirip ona göre virüs yapıyorlar norton boştur gerisi KAS'tır :)

sls0

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
550
0
Avira Ultimate Protection Suite 30 günlük kullan istiyorsan. Herşey var.

lisanslı bitince revo uninstaller ile tamamen kaldırıp tekrar yükleyebilirsin

daredevıll

Yeni üye
14 Ocak 2009
7
0
craypter yöntemlerini deniyordum serverımı sitelere tarattım kaçtane yöntem denediysem %100 fudd yapamadım. Neyse tarama sonuçlarında hiç kaçırmayan NOD32 oldu.. Virüs programı seçerken bunu göze almalımıyım..

Not: ESET Smart Security kullanıyorum hiçte şikayetçi değilim.

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
Sadece tarama yapmak için istiyorsan hitman var Kaspersky gibi bir cok anti virüs programı içinde barındırıp tarayan bi programdır çalışma mantığı şu şekilde yani örnek vermek gerekirse dosyalarını sadece eset veya avirayla taramıyor hepsiyle tarıyor full link = Facebook Virüsü Temizleme - pcgüvenlik

Ha yok ben sağlambi anti virüs programı istiyorum hem silsin hem devamlı korusun link = Kaspersky Internet Security 2014 Full - pcgüvenlik

Ayriyeten hangi anti virüs programmı iyi diğe insanlara sorma insanlarda bilmiyor neyin ne olduğunu adamlar test yapıyorlar sürekli yorumları okuyorum gülmekten ölüyorum sorsan onlardan kral hacker yoktur. Hackerlik 1-2 site hacklemeyle olunmaz hacker pc tamamını kapsar sorsan cogu statik ip nedir onu bilmez nese bak Ekim-Kasım 2013 de yapılmıs anti virüs test sonuçları = Ekim-Kasım 2013 En iyi Anti virüs Sıralaması - pcgüvenlik

Sensizolmaz61

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
297
0
İstanbul
Sadece tarama yapmak için istiyorsan hitman var Kaspersky gibi bir cok anti virüs programı içinde barındırıp tarayan bi programdır çalışma mantığı şu şekilde yani örnek vermek gerekirse dosyalarını sadece eset veya avirayla taramıyor hepsiyle tarıyor full link = Facebook Virüsü Temizleme - pcgüvenlik

Ha yok ben sağlambi anti virüs programı istiyorum hem silsin hem devamlı korusun link = Kaspersky Internet Security 2014 Full - pcgüvenlik

Ayriyeten hangi anti virüs programmı iyi diğe insanlara sorma insanlarda bilmiyor neyin ne olduğunu adamlar test yapıyorlar sürekli yorumları okuyorum gülmekten ölüyorum sorsan onlardan kral hacker yoktur. Hackerlik 1-2 site hacklemeyle olunmaz hacker pc tamamını kapsar sorsan cogu statik ip nedir onu bilmez nese bak Ekim-Kasım 2013 de yapılmıs anti virüs test sonuçları = Ekim-Kasım 2013 En iyi Anti virüs Sıralaması - pcgüvenlik

ya bana bi temizlemeyle yetecek yani su an pc yavaş birsürü trojen felan vardır bir sürü virüs vardır onları temizlemem lazım combofix denedim kaspersky deniyecegim çok uzun sürüyor diyorlar taraması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.