En Kolay Yoldan pc Cleaning

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
Genel pc temizliği ve optimizasyon

Selamunaleyküm
Bir Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır Onu Göreceğiz Arkadaşım Öncelikle
2 Adet Programımız War

1: Combo Fix
2:Advamced System Care 7.4 pro
Evet Arkadaşım Öncelikle Bilgisayarı Güvenli Moda Almayı Biliyorsun Herhalde Bilgisayar Açılırken F8 Basıyoruz ve Ağ Destekli Güvenli Mod Al Ve Başlayalım Şimdi combo FİX'i Çalıştır Bakalım Combofix stage_50 YE Kadar Gider DolduktanSonra Arkadaşım combo fix log Çıkarana Kadar
Bekliyorsun Ve BilgisaYarın Kötücüllerden Arındı Artık Gereken 1 Reset
At Ve Tekrar Güvenli Moda Al Pc yi Bu kez Çalıştır advanced system care 7.4 pro Sana Bunu Lisansını Da Verelim ilk kurulduğunda free sürüm Olur
Etkinleştire Bas ve Bu verdiğim Kodu Gir ve Artık pro Oldu Bilgisayarın
Evet Arkadaşlar Forumda Bir Çok Konu Gördüm pc Hızlandırmayla İlgili
Bilgisayarı Hızlandırma Tamamen Böyledir Bide Sisteminizi kasmıyan Bir
Ani_vürüs Onuda advanced system care nin içinde war malware fightero işini görecektir Ben Hiç Bir Antiyi Kullanmıyorum 2 yıldır ve 1 Kere
olsun Başıma Virüsle İlgili bir Şey Gelmedi

EVET ARKADAŞLAR BU KADARDI BUGÜN GÜVENLİ MODUN NE İŞE YARADIĞINI HALA BİLMEYENLEN WAR ARKADAŞIM GÜVENLİ MOD=WİNDOWS'UN KURTARMA VE SADECE WİNDOWSU AÇMAKİÇİN GEREKİ OLAN PROGRAMLAR HARİCİNDE HERŞEYİ DEVREDIŞI BIRAKIR YANİ VİRÜS WARSA ODA KAPALI KALACAKTIR SADECE BI COMBFİX YETİYOR ONADA .

Advanced system care 7.4 serial=296EB-880A1-8E79B-B0AB4

ALINTI DEĞİLDİR...
İYİ FORUMLAR...
www.turkhackteam.net...

Son düzenleme:

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
1
3
nereye
Ellerine saglik ugrasmissin guzelde yazmissin,ama bende su combofix-i kullaniyorum arada bi calistirdim zaman internet olmasa tarma yapmiyor yeni surumunu kontrol yapiyo.emege sayqi tesekurler

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
Saolasın, Arkadaşım Yeniden İndirebilirsin Yada Bundan Sonra İndirdiğin Combofix i Sıkıştır (rar ile :) ) Harddiskinde Sakla Devamlı Kullanırsın .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.