Endpoint Encryption Security Crack Hacking

HeRGeLe93

Yeni üye
4 Eki 2010
21
0
Merhaba Arkadaslar,

Ben almanyadan sizlere yaziyorum. 2 ay önce Amerikan firmasinda calisiyordum. Onlarin verdigi is bilgisayari üzerinde kendi esyalarim Exel tabelalarim felan vardi.

O bilgisayarin ustunde „MCAFEE“ diye bir program varmis malesef usb sticke yukledigin dosyalari sifreliyormus.
„Mcafee Endpoint Encryption“

Simdi ben yeni bilgisayarimda acmak istedim ama acilmiyor sifrelendi diye. Eski firmayi aradim yardim edemeyiz diyorlar. Benim 5 yilda bulup bulusturdugum musterilerimi onlar kapmak istiyorlar.

Bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim. Gercekten hayatimi etkileyecek kadar cok esyalar var o usb stick uzerinde. Onlari acamazsam suanki is yerinden atilabilirim.

Arkadaslarim sizlerden iyi haberinizi bekliyorum.

Dosyalari acmak isteyince hata veriyor. Alt tarafta dosyanin birini yukledim indirip bir bakabilirsiniz.

https://filehorst.de/d/daiFdtkw

Turkhackteam ailesine saygilarim ile.
Mehmet

Son düzenleme:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
248
İstanbul
Cevap: usb stick için?

o firmayı uluslararası mahkemeler aracılığıyla halledebilirsin dostum,o firma almanya da ise alman hukukuna güvenip kişisel hak ihlalinden dava da açabilirsin.

HeRGeLe93

Yeni üye
4 Eki 2010
21
0
o firmayı uluslararası mahkemeler aracılığıyla halledebilirsin dostum,o firma almanya da ise alman hukukuna güvenip kişisel hak ihlalinden dava da açabilirsin.

Hukuken sordum avukata onlarin bilgisayarinda bulundurdugum icin malesef birsey yapamiyormusum. Gercekten mcafee bile yazdim ama cevap yok 1 aydir.

Çok fazla bir bilgim yok bu konuda ama mcaffe silseniz sorun çözülebilir mi? şahsen bende hiç sevmiyorum bu mcaffe"yi

Zaten eski is bilgisayarinda vardi mcafee. Suanki bilgisayarimda yok o program. Ama malesef usb yuklerken kilitlemis.

Moderatör tarafında düzenlendi:

HeRGeLe93

Yeni üye
4 Eki 2010
21
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Gördüğümden beri bi yarım saattir araştırıyorum. Seninki parola korumalı excel dosyası da değil, direkt değişik şifrelenmiş girilmiyor bile. Yabancı kaynaklarda forumlarda videolarda araştırdım. En çok, uzantıyı zip yapıp açıp içini düzenleyip halledenler vardı. Ama seninki zip olunca da açılmıyo. Tam bozmuşlar. En sonunda bunu görünce tüm umudum bitti:

https://community.mcafee.com/t5/Enc...-encrypted-using-Mc-Afee-endpoint/td-p/486265

Burada dediğine göre tek yolu yeni bilgisayarına Endpoint Encryption kurman gerekmiş. EEFF kurup kırma olayı da yokmuş çünkü o eski şirketteki şeylere erişimin olman lazımmış şifreleme anahtarı için. Yapabileceğinin en iyisi IT departmanı ile konuşup yeni bilgisayarına düzgünce EEFF kurdurtmak diyor ama sen de işten ayrıldın ve oradakiler de uyuzluk yapıyorsa bu da imkansız gibi gözüküyor.

Durum ölüm kalım meselesi olacak değil ya? Bu hatadan ders çıkarırsın ve ileride başka herhangi bir işinde benzeri hataya düşmezsin. Bunu veya benzeri bi olayı farkettiğin anda çaktırmadan sen de kenardan yedekleme yaparsın kişisel. Elimizden gelebilecek bir şey olsa keşke yardım edebilsek ama şu araştırmalarımdan sonra pek sanmıyorum dostum, Allah kolaylık versin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.