erkek sen oyna CLive Barker's Jericho

By TüRk

Yeni üye
24 Haz 2007
29
0
alien vs predatoru hatirlatti:Dfakat dorumda bayan arkadaslarımızda konu baslgı biraz sacma gibime geldi

ruzg@r

Katılımcı Üye
16 Ocak 2008
291
7
THT Forumları
Tek kelime mükemmel bir paylaşım yapmışsın kardeşim indirmiyorum ama repini veriyorum ayrıca ben pcyi yeni kullanmaya başladım kusurum varsa affedin arkadaşlarım abilerim yazmışsın ne kusuru bizim varsa eğer bizimki affola tekrar sağolasın:)

sezgin.7

Yeni üye
22 Şub 2008
27
0
arkadaşlar aranızda oyunu kurabilen varsa söyle detaylı bi anlatım yapsada bi yardımcı olsa çok güzel olcak şimdiden tşk...

sezgin.7

Yeni üye
22 Şub 2008
27
0
arkadaşalr oyunu kurabilen varsa detaylı anlatıp yardımcı olursa seinirim şimdiden tşk...

canercan35

Yeni üye
11 Eyl 2008
41
0
oyunun adı clive barker's jericho korku oyunlarının başlangıçlarından undyingin yapımcısı o da zamanına göre iyiydi bunu da kesinlikle tavsiye ederim tabi eğer rar şifrelerinden çıkarabilirseniz . . .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.