ESET NOD32 Antivirus v13.1.16.0

yunus_60

Yeni üye
25 Ocak 2009
19
0
kardeş ben nod 32 64 bit kullanuyorum senin verdiğin programı indirdim sadece türkçe versiyonu yükledim çok teşekkür ederim bana çok yardım etdin allah gönlüne göre versin:)

TaZMaNYaX

Yeni üye
30 Eki 2009
1
0
Öncelikle pesin pesin soyleyeyim Ben bu sitenin reklamini arkadaslarimdan cok duymustum. Ve bana virus programi lazimdi Bir iki kisiye sordum gene bu sitenin ismini verdiler. Girdim ve sirf denemek icin buraya uye oldum bu programi yukledim. Sadece turkce yamasini calistiramadim ama su an cok guzel bir sekilde calisiyor. Gercektende Basta arkadaslarim olmak uzere bu sitede emegi gecen tum arkadaslara Sonsuz Saygilarimi Sunuyorum ....

Bu sitede beni etkileyen
1) Milli duygular
2) Sitenizin ismi
3) Arkadaslarimin surekli bu siteden bahsetmeleri
4) İlk denedigim programin Kusursuz calismasi
5) Askeri rutbeler
6) İlk sayfada Nod 32 ile ilgili haberin en altina ARAPCA BESMELE ...

ALLAH a emanet olun ....

enaa_881

Üye
9 Haz 2009
64
0
arkadaşlar şimdiki verdiğim linkte eset smart security 4.0.417 var
içinde türkçe yama crac-k dosyası ve crac-k in nasıl yapılacağı var
türkçe yamayı sadece normal yüklüyosnuz

https://tik.lat/2aglf

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.