Eski THT - Yeni THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu açma sebebim eski Turk Hack Team ile yeni Turk Hack Team arasındaki farkları deşifre etmek. Lütfen siz de bu konunun altına fark ettiğiniz farkları yazınız.
Ben yaklaşık 1 yıldır bu foruma üyeyim , bu süre içerisinde ve eski konulardan gördüğüm kadarıyla fark ettiğim farkları yazmaya çalışacağım.

1- Eskiden Turk Hack Team 'de Çok Daha Yararlı Ve Orijinal Paylaşımlar Yapılıyordu.

2- Eskiden Turk Hack Team 'de Tam Bir Aile Ortamı Vardı ( çook eskiden .. ).

3- Eskiden Turk Hack Team 'de Samimiyet Üst Düzeydeydi.

4- Eskiden Turk Hack Team Hack Alanında Müthiş Bir Performans Sergiliyordu.

5- Eskiden Turk Hack Team 'de Üye Sayısı Az Fakat Aktiflik Fazlaydı.

Saygılarımla xxHxxHxx

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Kardeşim bende daha 2 ay'dir üyeyin ilk 1 ayım tht ile online olmakla geçti 2. Ay ban ile geçti zaten ama ben giderken şu an da yeni alınmış rütbeli kişiler daha bir sıcak idi şimdi ise resmen buz kesmişler hatta nerede ise tht aile bağlarının kopma noktasına geldiğini düşünüyorum artık :(

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
bence degisen tht degil bizleriz..ee artik buyuyoruz..:) herkez cocuklugunu ozler ve anar..tht'de oyledir..artik buyuduk artik yardima ihtiyacimiz yok.. ihtiyaci olanlara vermemiz lazim..bazen formda yeni arkadaslari gorunce hack yapacam diye o gozlerindeki priltiyi goruyor ve seviniyorum..
bazen bende kendimi ozluyorum..

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Ansa kardeşim bizim bağlarımızın yavaş yavaş kopmasın daki etkenin büyümemiz olduğunu hiç zannetmiyorum

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Uzaklaştırılan Hesabımla Birlikte Neredeyse Forum Kurulduğunda Beri Burdayım Değişen Bazı Şeyler Var Ama Önemsenecek Değişiklikler Olduğunu Şahsen Düşünmüyorum.

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
1. Ben Hiç Bir Forum Üyesi İle Şu Ana Kadar Skype' den Konuşmadım. Konuşanlar vardır bilemem..
2. Ben Forumda Hiç Samimiyet Yok demiyorum. Eskiye Göre Çok Azaldı Diyorum.

konuşmak istedinde geri mi cevirdiler dostum:D böyle düşünmemek lazım bende 5 senedir forumdayım tabiki değişen bazı şeyler var ama samimiyet ilgi aynı diye düşünüyorum bunu dile getirmende oldukça güzel ayrıca forumda üst rütbe almış kişilerinde yardım merkezine konu açması beni rahatsız ediyor eskiden böyle bişey yoktu mesela bu konuda hak veriyorum tabi her insanın bilmediği şeyler olabilir kimse mükemmel değildir ama ö.m atsın forumun kalitesi düşüyor diye sanıyorum .s

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
1. Ben Hiç Bir Forum Üyesi İle Şu Ana Kadar Skype' den Konuşmadım. Konuşanlar vardır bilemem..
2. Ben Forumda Hiç Samimiyet Yok demiyorum. Eskiye Göre Çok Azaldı Diyorum.

Ansa kardeşim bizim bağlarımızın yavaş yavaş kopmasın daki etkenin büyümemiz olduğunu hiç zannetmiyorum

Selam babacanlarım:) daha ne kadar oldu da geleli hemende yorum yapmışsınız konu açmışsınız babacanlarım:) 2 nizinde geldigi günü iyi hatırlıyorum :) sizlere yardımcımı olmadım sohbetmi etmedim hangi derdinize ortak olmadık babacanlarım:( ama degişen sizlersiniz bizler deilliz geldiniz hevesli hevesli ögrendiniz bazı şeyleri sonra hep aynı bölümlerde takıldıgınızdan bezginlik geldi farklı alanlara yönelediniz yani suç sizin sonra yönetimle sohbetleriniz oldu arkadaşlık kurdunuz bir süre sonra bu da yetmez oldu babacanlarım:) şimdi de eski tht yeni tht diyorsunuz :(

Önce hatayı kendinizde arayın bulamadıgınız da bir büyügünüze sorun ondan sonra halen suçlamak isterseniz tht suçlaya bilirsiniz babacanım:) Çünkü sevsende sevmesen de bağımlılık yapıyor neden mi biz kocaman 70000 den fazla üyesi olan bir Aileyizden ondan babacanlarım:)

Saygı ve sevgi sizlerin olsun babacanlarım:) iyi forumlar dilerim:)

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Selam babacanlarım:) daha ne kadar oldu da geleli hemende yorum yapmışsınız konu açmışsınız babacanlarım:) 2 nizinde geldigi günü iyi hatırlıyorum :) sizlere yardımcımı olmadım sohbetmi etmedim hangi derdinize ortak olmadık babacanlarım:( ama degişen sizlersiniz bizler deilliz geldiniz hevesli hevesli ögrendiniz bazı şeyleri sonra hep aynı bölümlerde takıldıgınızdan bezginlik geldi farklı alanlara yönelediniz yani suç sizin sonra yönetimle sohbetleriniz oldu arkadaşlık kurdunuz bir süre sonra bu da yetmez oldu babacanlarım:) şimdi de eski tht yeni tht diyorsunuz :(

Önce hatayı kendinizde arayın bulamadıgınız da bir büyügünüze sorun ondan sonra halen suçlamak isterseniz tht suçlaya bilirsiniz babacanım:) Çünkü sevsende sevmesen de bağımlılık yapıyor neden mi biz kocaman 70000 den fazla üyesi olan bir Aileyizden ondan babacanlarım:)

Saygı ve sevgi sizlerin olsun babacanlarım:) iyi forumlar dilerim:)

Aleyküm Selam abi :) Evet abi ben de o günleri çok iyi hatırlıyorum ve senin yardımın göz ardı edilemez abi. Allah senden ve diğer yöneticilerimizden razı olsun :) Fakat şu da var : Ben Turk Hack Team 'de üyelik aldığımdan beri bulunmuyorum.Daha önce de takip ediyordum Turk Hack Team 'ı. Peki abi hiçbir şey değişmedi diyelim nerede o 2006 - 2007 yıllarındaki hackerlar , defaceler , nerede o eski THT .. Benim kimseyi eleştirmek gibi bir amacım yok. Sadece gözüme çarpan bazı şeyleri söyledim. Değerli yorumun için teşekkür ederim abi. :)

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23

Ne kadardır forumdasın bilmiyorum fakat yanlış anlamışsın çoğu şeyi eski veya yeni tht diye birşey YOK ! THT herzamanki gibi yoluna devam ediyor kaliteli konularla sağlam hacklerle devam ediyor aile ortamını baska yerlede bulabiliyormusun veya duzeni ? Aile ortamı dediğiniz yöneticileri size yakın davranmalarıdır hiçbir yöneticiyle konuşdugunu görmedim keza benimlede BAZI ŞEYLERİ BU YUZDEN ANLAMIYORSUNUZ THT HERZAMAN NORMAL THT DİR KAYBEDİLEN BİRŞEY YOK İLERİ GİDEN BİR THT VAR SİZ ÜYELERİMİZİN BÖYLE DÜŞÜNMESİ ÜZDÜ BİZİ AÇIKCASI.

1- Eskiden Turk Hack Team 'de Çok Daha Yararlı Ve Orijinal Paylaşımlar Yapılıyordu.

HALA AYNI ŞEKİLDE PAYLAŞIMLAR YAPILIYOR SEN BÖLÜMLERİ GEZMİYORSUN. ;)

2- Eskiden Turk Hack Team 'de Tam Bir Aile Ortamı Vardı ( çook eskiden .. ).

HALA DAHA YÖNETİM ARASINDA VE USERLER ARASINDA VAR SEN UZAK KALMIŞSIN ÇOĞU ŞEYE.

3- Eskiden Turk Hack Team 'de Samimiyet Üst Düzeydeydi.

YÖNETİCİLER SAMİMİ İNSANLARDIR HEPSİNE BEN KEFİLİM NE KADAR KONUŞTUNDA BÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN ANLAMIŞ DEĞİLİM. ;)

4- Eskiden Turk Hack Team Hack Alanında Müthiş Bir Performans Sergiliyordu.
YASALARDAN DOLAYI DURDUM BEN BAŞLIYACAĞIM BU HAFTA YİNE IBM DATASI NASA NIN DATALARINA ULAŞTIM DAHA YENİ TAKİP ETSEN BÖYLE DÜŞÜNMEZSİN.

5- Eskiden Turk Hack Team 'de Üye Sayısı Az Fakat Aktiflik Fazlaydı.

BURASI TÜRKİYENİN EN BÜYÜK HACK PLATFORMU ANALİZ YAPABİLCEN İÇİN TEKNİK AÇIDAN BAKMAN LAZIM LAFLA KESE DOLMAZ.

SANA AÇIKLAMA YAPMAZDIM FAKAT BAZI VE ÇOĞU ŞEYLERİ BİLMEDİĞİN ÖĞRENMEDİĞİN İÇİN YAZDIM 2013 DE KAYIT OLAN BİRİ DAHA THT Yİ TANIYAMAZ BÖYLE KONUŞAMAZ. !

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.