Essential NetTools ta pc ye girmek istiyorum ama ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Essential NetTools kullanıyodum başka bi pc ye girmek için ve girdimm dosyalarını görüntüledim dosylarına felan bkatım sadece deneme amaçlı pc sine girmey ibşardım ancak pc yi sabah açtığımda bşaka birisine girmeye çalıştım ve resimde ki görüntü ani benmi pc min görüntüsü geldii niye böyle oldu başlka pc ye gireceğine bennm pcmin c idskine giryor.
Yardımcı olursanız sevinirim
12665977.png

By_S

Üye
5 Şub 2010
189
0
Bu programla ohh ne güzel peki karşı tarafın ip adresini nasıl bulcaz bende bir program var ama hata veriyor Bi yardım edersen sevinirim

By_S

Üye
5 Şub 2010
189
0
SaoL BuLDuM Ama 2. olarak paylaştıgın linkdeki programı üyeligi banlanın bi arkadaş paylaşmış o yüzden tırstım ama program temizmi diye sana soruyum dedim temizmi?

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Kardeş sen Essential NetTools'u forumdan mı buldun ben bulamadımda bir yardım edebilirmisin?

Yok forumdan bulmadımm Essential NetTools basit kulanımı Msn de konuştuğun kişinin Ip adresini programın Netstat bölümünden öğrene bilirsin öğrendiğin Ip numarasını NBScan bölüne yazıcaksın örneğin 86.60.87.53 bu Ip adresini NBScan daki starting ıp bölümüne şu şekide yazıyosun 86.60.87.1 iyi sonuç almak içinsonuna 1 yazarsın 255 adres te arama yapar ve sana Bu Ipte ki pcler gelir
Gelen Pclerde Rs :yes ise pc ye girme ihitmalin var sağ tıklayıp oen computer dednimi şifre siteme ekranı glemezsse ve yenibir windows gezigin sayfası açılırsa pc ni içindesin demektir (Ama işte ben denediğimde artık kendi pcme giriyor hangi ıp adresine girmeyi denediysemdee ben buna çzöüm bulamdım ama çalışıyoru şimdi niye böyle oldu anlamadım buna bi çözüm yok mu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.