Ethical Hacking (Güvenlik) Görsel Eğitim Seti

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
MBVz8.jpg

Sunum önceden sunulmuştur. Güncelliğini yitirmemesi için ve talep eden kullanıcılar olduğundan yeniden sizlerle.
Ethical Hacking (Güvenlik) Görsel Eğitim Seti

Günümüz yazılım teknolojisinin nasıl baş döndürücü bir hızla geliştiğini ve günlük hayatımıza yansıdığını görüyoruz. Bu yansımaların faydalarından yararlanabileceğimiz gibi kimi kötü niyetli kişiler tarafından başkalarına maddi ve manevi zarar vererek faydalanmayı sağlıyor ve bu yaptıklarını kendilerini Hacker diye tanımlıyorlar, halbuki Hacker diye tanımlanan kişiler yazılım bilgisi en fazla olan ve bu bilgisini başka kişilere zarar vermek için kullanmayan ve elinden geldiğince başkalarına yardımcı olan erdem insanlardır. Biz daha Hacker olma şerefine erişemedik, fakat kendini bilmez kimi insanlar bu tanımı kullanarak başka insanlara, kurumlara zarar veren kötü niyetli insanlardır. Bu seti hazırlamamızın asıl nedeni elimizden geldiğince kullanıcılarımızı bu tip mağduriyete maruz kalmamaları için aydınlatmak ve önlem almaktır. Özellikle bu meslekten olmayan fakat maddi gücü olan ve teknik bilgisi yetersiz bazi kişilerin açtıkları Hosting Sitelerin barındırıldığı kurumlar firmaları bu set sayesinde ne kadar açıkları olduğunu kabak gibi görmelerini sağlamaktır.

Konular [İçerik]:

Kod:
[LIST]
[*]Exploit açıklaması
[*]Exploit kodlaması SQL injection perl dilinde Kodlama perl dilinde Flood açığı ve önlemi Canlı uygulama , bu açıktan faydalanarak hacklenmesi ve önlemi
[*]İşletim sistemi ve regedit Regedit yapısı , virüslerin registryye kaydı ve bunların sisteminizle birlikte çalışmaya başlaması ve önlemi Kod yazarak
[*]İşletim sistemi ve regedit Sürücülerinizin virüsler kanalıyla gizlenmesi, farenizin çalışmaması, masaüstünün yok olması, bilgisayarınızın kapat butonu veya başka nesnelerinin kaybolması….. 5 bölüm Kod yazarak
[*]Keylogger kodlaması ve karşı tarafa yedirilmesi Kodlama
[*]Keyloggerın değişik metotlarla uygulanması açıklaması
[*]Server a exe yerleştirme perm ve bu exe uygulamasını uzaktan yönetmek.Bölüm 1 Canlı
[*]Server a exe yerleştirme perm bölüm 2 Canlı
[*]Server a exe yerleştirme perm bölüm 3 Canlı
[*]Server ele geçirme Canlı uygulama
[*]Shell anlatımı Kullanımı canlı bölüm 1 Canlı uygulama
[*]Shell anlatımı Kullanımı canlı bölüm 2 Canlı uygulama
[*]Shell nasıl yazılır Asp.net bölüm 1 Kodlama
[*]Shell nasıl yazılır Asp.net bölüm 2 Kodlama
[*]Sitelerden bilgi çalmak ve önlemi Canlı uygulama
[*]Sql injection Canlı uygulama
[*]Şifre kırıcılar Canlı uygulama
[*]Virüs yazılımları Kodlama
[*]Web açıkları Canlı uygulama
[*]Who is
[/LIST]

--------------------

Konu Notu: 'KURULUM ANLATIM.txt'nin içerisinde kurulum detaylıca anlatılmaktadır.

-------------------
İndirme Link'i:

http://turbobit.net/cl1nwn3ittlh.html
-------------------
Not: Arkadaşlar 'Premium Link'e çevirenler olursa konu altında paylaşın, severek konuma eklerim.

Küçük Değişimler Hariç Alıntıdır [DenizciÇaka - AyYıldızTim].

Selam ve dua ile...

cqr123

Katılımcı Üye
15 May 2013
321
0
.
turbobitten idm ile indirirken baglantı sorunu dedi ama başka dosyalar indirdim net gayet hızlı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.