Evdeki Kasayi Server Olarak Nasıi Kullanırım Web İçin Domain Gibi Kullanmak

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
Arkadaşlar Duymuştum Ama Nasıl Yapılıyor Bilmiyorum Evdeki Eski Kasayi Nasıl Server Olarak Kullanırım Web Sitesi İçin...

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Arkadaslar son 3 gündür 4. Konu bu biraz forumu araştırın bulursunuz..

Bilgisayarınız sürekli açık kalmaya dayanıklı olmalı yani ısı problemi olmamalıdır. Ip adresiniz sabit olmali ve bilgisyariniza siteyi çalıstircak panel gerekli ve hızlı bir internet tabiki:)

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
bilgisayarını microsoft server işletim sistemini yükleyeceksin ama yüklersen biligsayarını kullanamassın ve hep açık olucak bilgisayar 2008 R2 versiyonunu yükleyebilirsin

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
bilgisayarını microsoft server işletim sistemini yükleyeceksin ama yüklersen biligsayarını kullanamassın ve hep açık olucak bilgisayar

4Gb Makina yap Server vea Lunix Kur kullan gitsin :) Server Yaparsan CS Serverı v.b vea başka oyunlar kurup aylık Kiralıyan olur..

bilgisayarını microsoft server işletim sistemini yükleyeceksin ama yüklersen biligsayarını kullanamassın ve hep açık olucak bilgisayar 2008 R2 versiyonunu yükleyebilirsin

Forumda yazıyordu tekrardan rastlarsam mesaj olarak atarım :)

Arkadaslar son 3 gündür 4. Konu bu biraz forumu araştırın bulursunuz..

Bilgisayarınız sürekli açık kalmaya dayanıklı olmalı yani ısı problemi olmamalıdır. Ip adresiniz sabit olmali ve bilgisyariniza siteyi çalıstircak panel gerekli ve hızlı bir internet tabiki:)

Arkadaşlar Cevaplariniz İçin Teşekkürler Forumda Araştirdim Detayli Bir Anlatim Bulamadim YouTube Baktim Ordada Bulamadim Bana Detayli Anlatim Lazim Kasa Yeteri Kadar İyi Bu Arada İsinma Sorunu Flan Olmaz Sürekli Açık Kalmasi Sorun Olmaz microsoft server işletim sistemini , 2008 R2 versiyonunu yükleyebilirsin demişssiniz yükleyim ama ondan sonra ? Oyun İçin Değil Site Domain İçin Kurmak İstiyorum...
İp Adresinin Sabit Olacağini Bende Biliyorum Fakat Nasıl Domain Olarak Kullancam Yardim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.