Evillogger Log hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TxP

Yeni üye
5 Kas 2011
17
0
Arkadaşlar evillogger ile şuan 4 pc de keyloggerım mevcut fakat bu bilgisayarlarda girilen şifreler hariç her şeyi görüyorum :confused: Kendi bilgisayarıma atınca loggerı şifreler gözüküyor ama diğer pclerde gözükmüyor bakıyorum adam facebook a giriyor ama şifreler yok kendi loguma bakıyorum her şey var bunun sebebi nedir açıklar mısınız isterseniz kendi logumu ve diğer logları gönderebilirim

4 Şub 2010
123
0
denizli
o internet kafedekı işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir. kullandıgın key logger xp de güzel çalısıyor ben kullanıyorum. kurdugum butun pclerde çatır çatır veriyo logları :)

TxP

Yeni üye
5 Kas 2011
17
0
o internet kafedekı işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir. kullandıgın key logger xp de güzel çalısıyor ben kullanıyorum. kurdugum butun pclerde çatır çatır veriyo logları :)

Sadece 1 Pc de elde ettim şifreyi :( Evet ben de xp kullanıyorum çatır çatır çalısıyor internet cafeden kaynaklanıyor demek ki peki bütün sistemlerde çalısan keylogger biliyor musunuz :twist

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.