.Exe Dosyasi Kodlarini Alma Arkadaşlar Basit Bir .Exe Dosyasi Kodlari Nasıl Alinir..!

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
Arkadaşlar Basit Bir .exe Dosyasi Var Kodlarini Almam Gerek Bilen Var Mi Araştirdim Ama Bişey Bulamadim....

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0

Denedim Ama Bunu Nasıl Kullanacam...

Q4PjNy.jpg

theeee

Üye
14 Şub 2010
111
0
beyler böyle birşey kolay olsa herkes kodları çalardı, istediğin programı çevir ohh ne guzel, bu tersine muhendislik konusuna giriyo, bu alanda uzmanlar kodları assembly dilinde yorumlayıp anlamaya çalışıyorlar kolay bi iş değil, belki de vardır varsa bile sınırlı cevırıyodur

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
beyler böyle birşey kolay olsa herkes kodları çalardı, istediğin programı çevir ohh ne guzel, bu tersine muhendislik konusuna giriyo, bu alanda uzmanlar kodları assembly dilinde yorumlayıp anlamaya çalışıyorlar kolay bi iş değil, belki de vardır varsa bile sınırlı cevırıyodur

Kardeşim Neyin Kafasini Yaşıyorsun Sen Şuan Bir Hacker Forumundasin Amacimiz Bizim O Kodlari Almak Sen Burda Ohh ne güzel flan Diyorsun İşine Git Sacma Sacma Yorumlar Yapma ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.