exe ile jpg dosyasını nasıl birleştirebilirm!! yardımm!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuzlusu

Üye
14 Haz 2009
146
0
arkadaşlar .exe ile yani kısaca bn server dosyası ile bi resim dosyasını birleştirecem ama exe de çalışacak resim de açılacak böyle bi pro ve ya taktik varsa yardımcı ola bilir misiniz şimdiden teşekkürler...:)

6 Ağu 2010
6
0
Resim içine dosya gömmek (özel dosyaları saklamak için) başka maksatlarla kullananlar olursa sorumluluk bana ait değildir. Ben sadece özel dosyaları saklama yöntemi olarak anlatıyorum.

jpg içine dosya gömerek saklama yöntemi şudur ancak bunda bir sıkıntı vardır eğer dosyayı buraya sakladığınızı unutursanız geçmiş olsun. Siz dahi bulamazsınız. şimdi her hangi bir jpg uzantılı resmi c sürücüsüne kaydedin resmin ismini 1 olarak değiştirin. 1.jpg yani. sonra saklamak istediğiniz dosyayı winrar ile sıkıştırıp c sürücüsüne getirinve adını "özel" olarak değitirin yani özel.rar diye bir dosya oluşmuş olsun c sürücüsünde. ( Habire c sürücüsüne getirin diyorum zira dosta adres yazarken kolay olur ) şimdi başlıyoruz.
Başlat çalıştıra girin. cmd yazıp entere basın. sonra açılan dos penceresinde cd.. yazın entere basın sonra tekrar cd.. yazın ve entere basın. böylece dökümand and settigs adresinden çıkıp c sürücüsüne gelmiş olduk. şimdi şunu yazın
copy /b 1.jpg + özel.rar oldubeya.jpg
çıkan soruya e tuşuna ve entere basıp cevap verin
bu kadar. işlem bittiğinde c sürücüsünde oldubeya isimli bir resim dosyası olacak. eğer üstüne iki defa tıklarsanız sizin seçmiş olduğunuz o resmi görürsünüz. eğer sağ tıklayıp birlikte aç deyip çıkan pencereden de winrar'ı seçerseniz resim içine gömdüğünüz gizli ve özel dosyalarınızı görürsünüz. Bu arada unutmadan. birlikte aç penceresinde en altta bir kutucuk var "bu dosyayı açmak için hep bu programı kullan" diye bi kutucuk . işte bu kutucuğun işaretini kaldırın zyokda tüm resimlerinizi winrarla açmaya kalkar sorun olur... heheh süper değilmi. bu yöntemle virüs de yollayabilirsiniz ama bir kaç kod daha yazmanız gerekir. onuda ben söylemeyim. zira herkes virüslü resim yapmaya başlarsa işimiz var yani. zaten yeteri kadar virüslerle boğuşuyoruz. Herkese saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.