Expert Samurai Game [The Zetsumei]

ASerkanbey

Yeni üye
1 Haz 2014
29
0
Selamün Aleyküm

Üye Adı : ASerkanbey

Programın Adı : Expert Samurai Game

Programlama Dili : Vısual Studio 2013

Program Sürümü : 1.0

Program Açıklaması : Yapmış olduğum ilk oyundur. 3 Senedir program yapıyorum fakat
hiç oyun yapmamıştım buda ilk oldu.!

- Grafikler tamamen bana aittir.
- Kodlama da tamamen bana aittir.
- Yapımı 10 Gün sürdü.

Kontroller :
Yön Tuşları ile hareket eder,
D tuşu saldırı yapar elinizde kılıç yoksa yumruk atar,
Boşluk tuşu shuriken fırlatır.

Markette 1 Adet kılıç vardır. 5000 ES karşılığında alabilirisiniz.
ES = Expert Samurai

Bu oyunu devam ettireceğimi pek sanmıyorum.
Yaparsam başka bir oyun yaparım.

Olumlu, olumsuz görüşlerini belirtirseniz sevinirim :D

Download : Expert Samurai Kurulum

Virüs Total : https://www.virustotal.com/tr/file/...24ad7746c3a046cfff3d1c069c2c93f3be7/analysis/

Video : http://www.youtube.com/watch?v=Uy5_-T_sV2M&feature=youtu.be

The Zetsumei

Son düzenleme:

TheLastOfSamurai

Yeni üye
1 Ocak 2015
30
0
OOOO bir JAPON HASTASI OLARAK AYRICA SAMURAY HASTASI olarak oyun ilgimi çektim visual studio da nasıl yapılıyor oyun

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
İlk çalışma olduğu düşünülünce gayet güzel fakat ben bi aksiyon beklyordum sürekli aynı adamlar geliyo :) :) Zaten kendi zıplasın diye yukarı tuşuna basılı tutarken adam yukarı çıktı gitti inmeyi verdi sıkıstı orda :D :D Yine bile güzel proje eline sağlık :) Ama proje kendine aitse niye yazılar falan ingilizce onu çözemedim :) türkçe olaydı iyiydi :)

ASerkanbey

Yeni üye
1 Haz 2014
29
0
İlk çalışma olduğu düşünülünce gayet güzel fakat ben bi aksiyon beklyordum sürekli aynı adamlar geliyo :) :) Zaten kendi zıplasın diye yukarı tuşuna basılı tutarken adam yukarı çıktı gitti inmeyi verdi sıkıstı orda :D :D Yine bile güzel proje eline sağlık :) Ama proje kendine aitse niye yazılar falan ingilizce onu çözemedim :) türkçe olaydı iyiydi :)
İlk çalışma derken yani ilk oyunum normalde programlarım var başka evet o yukarı uçup gitmesi bugunu düzeltmeyi unutmuşum geri giderken zıplayınca uçup gidiyor. Googleye zetsumei hack yazınca çıkar hile ve programlarım Ingilizce yazınca daha orjinal duruyor :D giriş bölümünde about us ta facebook sayfam var ordan mesaj atabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.