explorer yardım ltf

adiklitas

Üye
8 Tem 2012
106
0
arkadaşlar kendi kullandığım avea jet modemi kardeşimin laptopuna kurdum,ancak int expl rırı açtıgımda çevirim dışısınız deyip açmıyor,nasıl çözebilirim.birde kablosuz aga baglanmak istedigimde wireles ışıgı açılmıyor,yrdımlarınız için tşkler.

antheras55

Katılımcı Üye
24 Nis 2010
578
0
3ba83d9d2848
Kardeşim aynı Jet modemden bende kullanıyorum Öncelikle dediğim adımları uygulamalısın.

* Jet modemin usb giriş anahtarından direk giriş sağlama. Aracı kablo ile bağlamayı dene.
* Laptopa reset at.
* Avea Modem Programını baştan kur.
* Programı Yönetici olarak açmayı dene.
* Ama olayın büyük kısmı reset atmada . Ben 4-5 reset attığımda düzeliyor.

Modem aynı zamanda Masaüstlerinin bazılarında sorunsuz çalışıyor . Bazılarında hiç çalışmıyor.
Kardeşim keşke almasaydın bu adımları uygula muhtemelen sonuca ulaşırsın.
Hala durum aynıysa Vodafeone bayini tekrar uğra ve değiştirme talebinde bulun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.