face hesabım kapatıldı

Bonza

Üye
7 Tem 2013
145
0
beyler face hesabım kapatıldı 4 5 gün önce gerekli koşulları karşılamıyorsunuz falan diyo kimlik gönderdim face gerçek facem kimlikte gerçek kimliğim 4 5 gündür açılmadı açılır mı sizce ya

Critters

Üye
27 Haz 2015
110
0
Tanrı Dağı
Kardeşim öncelikle Selamun Aleyküm :)
Hesabın kapatıldığında karşına (http://i.hizliresim.com/6kB9ol.jpg ) bu şekilde bir ekran geliyorsa kendine yeni bir hesap aç sen bekleme şuan bir hesabım bu şekilde kapatıldı bundan öncede bir hesabım aynı bu şekilde kapatılmıştı 20 -25 defa kimlik attım kendi kimliğimi falan kabul etmedi. Farklı bir hesap açtım onu da kapattılar. Ama o hesapta resimdeki gibi değilde farklı bir ekran geldi kimliği yolladım 3-4 saat içinde açıldı.

Bonza

Üye
7 Tem 2013
145
0
Kardeşim öncelikle Selamun Aleyküm :)
Hesabın kapatıldığında karşına (http://i.hizliresim.com/6kB9ol.jpg ) bu şekilde bir ekran geliyorsa kendine yeni bir hesap aç sen bekleme şuan bir hesabım bu şekilde kapatıldı bundan öncede bir hesabım aynı bu şekilde kapatılmıştı 20 -25 defa kimlik attım kendi kimliğimi falan kabul etmedi. Farklı bir hesap açtım onu da kapattılar. Ama o hesapta resimdeki gibi değilde farklı bir ekran geldi kimliği yolladım 3-4 saat içinde açıldı.

bu çıkıyo hocam ya beni bu faceyi açmam lazım hocam sevgilimle mesajlarım vardı ya :(

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Iş yerindeTeldeyim link veremiyorum şuan ama, yardım 》facebook erişim 》gerekli kosulları Karşılamıyorsunuz. Derseniz eger orda belirli bir kac şey ve arkadaş dogrulaması yapıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.