Facebook Bann Yer Miyim

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Merhaba arkadaşlar 1 günde 1400 beğeni kastım sayfama, zaten sayfayıda dün açtım...

Bunu ticaretede dökücem o yüzden soruyorum :)))

Dahada bu gidişle bu geceye doğru 2000 e doğru çıkıcam :)

bu arada siz ne kadar olsa alırsınız

Yani mesela 500 beğeni 10 tl olsa alırmısınız

1000 beğeni 20 tl olsa alır mısınız ?

tabii abone felan teslimde hızlı olucak ??

Bu arada karıştırmayın facebook abone kasma hilesi istemiyorum facebook hileside istemiyorum ! "

Snicker

Yeni üye
26 May 2013
22
0
Facebook biraz düsünür =) bu nasil kisa sürede bu kadar begeni aldi diye.

ama belkide bir Sinir vardir, günde en fazla bu kadar begeni almasi normal bundan sonrasi hile diyip ban atmasi icin =)

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Hocam bunun olması birazda garip, inci caps, futbol kaps diye sayfa açtılar bir günde 20 k oldu :)

Onların ki kapatılmadı...

Benimde bot değil normal insanlar...

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Dost senin yaptığın beğeni otomatik beğenidir. Yani kişinin isteği dışında beğenemesi diyebiliriz kısaca. Onun için aldığın beğeniler kısa sürede geri çekilecektir. Ben birzamanlar sayfamı 10.000 kasmıştım 1.300'e düştü. :) Onun için beğeni kasma işinden para kaldıracağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Yine tercih senin...

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Dost senin yaptığın beğeni otomatik beğenidir. Yani kişinin isteği dışında beğenemesi diyebiliriz kısaca. Onun için aldığın beğeniler kısa sürede geri çekilecektir. Ben birzamanlar sayfamı 10.000 kasmıştım 1.300'e düştü. :) Onun için beğeni kasma işinden para kaldıracağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Yine tercih senin...

4 adet müşterim oldu ve hepside çok memnunlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.