Facebook Beğenileri Herkese Açık Yapma

07mehmet07

Üye
21 Tem 2012
54
0
Facebook'ta Beğenileri Nasıl Herkese Açık Yapıyoruz?

Aboneleri açtım.
gönderileri herkese açık yaptım
yaşımı +18 yaptım

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,746
1,526
Aboneleri aç yaşı +18 yap sonra gizlilik ayalarından hallet gizlilik ayarlarına gir bir oku ne yazıyor orayı açıkda beğeni diye birşey görmeyince buraya yazma sakın.

07mehmet07

Üye
21 Tem 2012
54
0
gizlilik ayarlarından.
aa ciddi misin?
içeriği okudun mu arkadaşım?
Aboneleri aç yaşı +18 yap sonra gizlilik ayalarından hallet gizlilik ayarlarına gir bir oku ne yazıyor orayı açıkda beğeni diye birşey görmeyince buraya yazma sakın.
ne diyorsun sen allah aşkına ? gizlilik ayarlarından hallet. hee hallettim.

Bilginiz yoksa yazmayın arkadaşım. Amacınız ne bilmiyorum ama umarım measj kasmak değildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.