Facebook Brute Force [Şifre Deneme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gitarist4646

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
783
0
antalya
kendi e postamda denedim kendi şifremde ama bulmadı

birde bu program python ile de yazılabilirmniydi

Son düzenleme:

bthack

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
254
0
Proxy ve deathcaptch a sistemleri olmadığı sürece kusura bakmayın ama son derece gereksiz olmuş.
3-5 denemede yönlendirme veya hata ile karşılaşma durumu oluyor böylece bir hesabı kırmak yıllar alır.
Önerim piyasadaki modül sistemi ile çalışan bruteleri incelemen

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
eline sağlık ama keşke örnek şifre verseniz de ne olacak adminmi koyacak emeğe saygı eline sağlık :D

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Proxy ve deathcaptch a sistemleri olmadığı sürece kusura bakmayın ama son derece gereksiz olmuş.
3-5 denemede yönlendirme veya hata ile karşılaşma durumu oluyor böylece bir hesabı kırmak yıllar alır.
Önerim piyasadaki modül sistemi ile çalışan bruteleri incelemen
Geri bildiriminiz için teşekkürler. Ben de sizinle aynı fikirdeyim ancak programda dediğiniz şeylerin çoğu bypass edildiği için proxy vs. koymadım. Mesela facebook'un yanlış şifreden sonra yönlendirme kısmı geçildi. Ancak yine de proxy özelliğinin eklenmesinin yararına olacağını düşünüyorum. Belki bir dahaki sürüme eklenebilir. Şuana kadar captcha engeliyle karşılaşmadığım için önlem almadım. Önerileriniz değerlendirilecek, teşekkürler :)

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
kardeş bende rar hatası veriyor %22 rar dosya açması yükleniyor sonrası devam etmeyip hata veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.