Facebook çalan keylogger

SelocanHackX

Yeni üye
20 Nis 2015
17
0
Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim...

Bi keylogger yapmak istiyorum ama adam programı açtığı an tüm bilgileri bana gelcek öyle bir keylogger yapılabilirmi ?

17 Nis 2015
149
0
Forumdan bir tane keylogger bul benim tavsiyem revalation keylogger
Nasil kullancagin filan yazar orda
Sonra kurbana sosyal muhendislikle yolla (oyun hilesi vs dersin)
Sonra mail adresine ayarladigin araliklarda klavyeden yazdigi yazilar gelir
Sen dersin mail adresine gir yada face dahil tum acik seyleri kapa su hileyi aktif et yoksa calismaz
Sonra faceye girerken sifreyi yazar ve sifre sende sana tavsiyem kurbanin facesine gece filan adam kapaliyken gir cakmaz hicbir sey sonra maili ustune gecirdin mi telefon no yu degistirdin mi face sende

SelocanHackX

Yeni üye
20 Nis 2015
17
0
Eyvallah kardeşimm :) ama ben bitane facebook açığı buldum facebooka mail atıyorsun hesap çalındı diye oda hesabın kimliğini istiyor yolluyorsun şifre sıfırlama gönderiyor bu yönetmle caldım ama adam benden geri aldı herşeyini değiştirmiştim :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.