Facebook E-Posta Öğrenme (Programsız) [[09.01.2014]]

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Facebook'da Hedef Kişinin E-Posta Adresini Öğrenme Tekniği ;

Gereksinimler ; Android Cihaz (Telefon&Tabet)
___________ ; Android Facebook Uygulaması

Başlayalım ;)

Adım 1 : Android Cihazdan Facebook Hesabına Giriş Yap
Resim 1 :
K4ROAp.png

____________________________________________________________________________________________________

Adım 2 : "Ayalar"dan "Kişileri Senkronize Et"e Bas
Resim 2 :
w1n0lG.png

Resim 2de Görüldüğü Gibi; "Tümünü Senkronize Et" Radyo Butonuna Bas

____________________________________________________________________________________________________

Adım 3 : Telefon Rehber'ine Gir
Resim 3 :
eozlJo.png

Resim 3de Olduğu Gibi Facebook'un Amblemi Olan Hedef Kişilerden Birini Seciyoruz
& Hedef Kişiyi Sec

Adım 4 : Hedef Kişinin E-Posta Adresi Karşımızda ! :)
wvo79R.png

Teşekkürler;
AgongyS

asmix

Yeni üye
17 Nis 2012
2
0
SÜpersin Kardsm oldu :D

Kardsm Allah razı olsun Kac tane yöndem denedim hepsi fix yemiş ama verdigin yöntem işlyipr :D

14 Haz 2010
226
0
Bende bir şey eklemek isterim:
Facebook amblemlerini teker teker aramanıza gerek yok seçenek tuşundan görüntülenecek kişileri seçip işimizigörecek kadar facebook u işaretleyerek daha kısa zamanda ve daha pratik hareket edebilirsiniz. :)

14 Haz 2010
226
0
konu güzelde rehbere kayıtlı olmayan ama facede ekli olanı nasıl öğrenicez ?

Eğer doğru anladıysam senkonizasyon yapma amacımız bu senkonizasyon sırasında facebookkişilerini çeker ve bilgileri önüne serer eğer sadece facebooktakileri görmek istersen menü seçeneğinden görüntülenecekler kısmı işini görür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.