Facebook Fake Login Yapımı (VİDEO)

ByEllinoAsker

Uzman üye
25 Ocak 2012
1,262
0
İzmit
Facebook fake login yaptıktan sonra kurbana yedirmekte bir sosyal mühendisliktir.. Bu amaçla konuyu açıyorum...

VİDEO

Güncelleme: KODLAR YENİDEN YAZILIYOR. Lütfen bana boşuna özel mesaj atmayın.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
bende sm de fake dosyaası falan mı verdi demiştim.ama saol.bunu okulda izlicem şimdi zamanım yok.herkes beğendiğine göre iyi bir şey :)

Hotch

Yeni üye
7 Nis 2013
40
0
İş sosyal mühendislikte bitiyor bunu internet cafe gibi yerlerde yedirtebiliriz bence.

cnokn14

Yeni üye
16 May 2013
11
0
Çok Güzel Bir Yöntem acaba bun taktiği ask.fm de yapabilir miyiz facebook'ta aldığımız kodları aynen ondada alsak bir sıkıntı olur mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.