FAcebook Freezer LAzım :S Yardım lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The.insan

Üye
11 Tem 2010
53
0
Hadiya qwe :D
Facebook Freezer LAzım Arkadaslar Acıl Piyasada Bırturlu adam akıllı facebook freezer bulamadım :S VArsa elinizde BEnimlede PAylasırmısınız !!!!!!!! :S:(

ofcuk943

Üye
4 Tem 2009
51
0
Mess mania indir msnsini kitle daha sonra
Facebooka gir şifremi unuttum yap mailini yaz geç orayı sonra
mail adresinin altında bunlara erişimin yokmuya bas ordan arkadaşlarıma kod göndere bas senin arkadaşların ondada varsa o kodları onlardan isteyip facesini al veya o kodları gönderince face 24 saat kitleniyo sanırım msn side kitlendiği için facesini açamaz bi tahmin işe yararmı bilemem :)

Son düzenleme:

ofcuk943

Üye
4 Tem 2009
51
0
Facebook hack freezer gibi birşey yok indirmeyinde böyle şeyleri sonraki konunuz pc'me virüs bulaştı keylogger bulaştı vs oluyor

Facebook çalıcı bi hack olmasa bile msnsini kitleyip facebookdanda şifre maili isteyip 24 saat kitleyebilir :D msnsine erişemeyince mecburen bekleyecek.

Mess freezer 7.0 bul indir. msn sini kitle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.