Facebook Geçiçi Hesap Durdurulması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Eyl 2010
132
0
29
Merhaba Arkadaşlar Nickmdede Oldugu Gibi Ben Rapqolick210 Forumda Hesabım Kitlendi Nasıl Aça Bilirim Yazıları Görmekten Bana Geldi Bunla İlgili Konu Açııldımı Bilmiyorum Ama Ben Açıyorum Şimdi Nasıl Geri Kurtara Biliriz
1-Facebook'da Önerdigi Microsoft Securiy Essentials Programınu İnidir Bilgisayarınızı Taratın
2- Şifremi Unuttum Bağlantısına Tıklayınız Açılan Sayfada po-up penceresinde adresine gelmesi için gerekli alana mail adresinizi girin ve onaylayın

3- Mail adresinize iki adet mail gelecek biri yeni şifreniz,diğeri ise hesabınızın sizin dışında kontrol edilmesine karşı uyarı ve kurtarma maili siz kurtarma mailindeki bağlatıya tıklayacaksınız.
4-5-)Hesabınızda oturum açtınız ve hala hesabınız kilitli önünüze bir doğrulama kodu çıkacak onu gerekli yere girin ve bir sonraki adımda doğum tarihinizi girmeniz istenecek onu da girdikten sonra bulunduğunuz ili onaylayın işte hesabınız açıldı.

5-Telefonunuzdan Giriş Yapmayı Deneyiniz. Ve Gelen Penceredki Mesajları Onaylayınız
5- Şimdi sizlere vereceğim adrese giriş yapın https://www.facebook.com/confirmphone.php Telefon Numaranızı belirtilen yere ekleyin.
Telefona Onay Kodu Gelecektir. Onu Yazın. %50 İhtimalle Hesap Açılacadır

anlatım bana aittir yardımım dokunduysa bir teşekkürü çok görmiyen üzgünüm resim ekliyemedim ama özel istek olursa ekliyebiliri :yaho1:yaho1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.