Facebook Hacklemek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

LoRae

Üye
22 May 2014
87
1
İstanbul
Bugün sizlere birisinin facebook hesabını hacklemek ile ilgili tüm yöntemleri göstereceğim.

İlk başka bunun illegal olduğunu ve bu makaleyi öğretim amaçlı yazdığımı bilmelisiniz.

Facebook hesabı hacklemek için birçok yöntem vardır.Fakat En iyi yöntemler şunlardır;

1.Phising
2.Keylogger / RAT
3.Email hacking

İlk yöntemi yapıyorsanız,size gereken sahte sitenize kurbanın kullanıcı adını ve şifresini yazmasıdır.Örneğin sayfanızda "bedava rp" yazıyor,kurban kandı ve kullanıcı adını ve şifresini yazdı.Hacker kurbanın yazdığı tüm bilgileri bilecektir.Bu böyle çalışır.

İkinci yöntem için size bazı programlar gerekicek .exe dosyası yapabilmek için.Sonra kurban dosyayı açar tüm şifreleri,geçmiş bilgileri ve kurban bilgisayarda neler yapıyor ise görünür.Youtubede tonlarda nasıl keylogger/rat yapılır videoları var.Bakın youtube'a çok beğenisi ve pozitif yorumları olan videoları izleyin.

Üçüncü yöntem direk facebook hesaplarını hackliyor. 1-5 tane dosyada çalışır az yada çok.Bu sadece HOTMAİL emaillerde çalışır.Eposta sahibi uzun yıllar epostasına girmez ise hotmail bir süre sonra epostayı siliyor.Bu işin sırrı aynı eposta'yı bizim almamız.Aldıktan sonra gerisi Facebook'tan şifremi unuttum kısmından epostayı yazmamız nasıl olsa artık eposta bizim.

Umarım facebook hesabı hacklemek hakkında soruları cevaplamışımdır.Teşekkürler.
Arkadaşlar Yabancı bir kaynaktan çevirdim buyüzden hatalarım olabilir.Kusuruma bakmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.